Domů / DOMÁCÍ ŠICÍ STROJE
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 1
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 2
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 3
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 4
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 5
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 6
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 7
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 1/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 2/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 3/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 4/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 5/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 6/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK - 7/7

Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK


Žádné hodnocení. Kód: Brother NV 5000 Doprava zdarma
Šicí a vyšívací stroj Brother NV 5000 Model Laura Ashley
Výrobce: BROTHERBROTHER
Dostupnost: na dotaz
109.901 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 104.900 Kč

Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 5000 Model Laura Ashley+DÁREK

 

 

DÁREK =

ZDARMA SW PROGRAM V PLNÉ VERZI NA TVORBU VÝŠIVEK S ČESKÝM NÁVODEM V HODNOTĚ 27.791,- KČ (nejedná se o zkušební verzi).

 

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 5000

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 5000 je nástupce modelu Brother NV 4000 a obsahuje navíc 50 květinových motivů návrhářky Laury Ashley. Šicí a vyšívací stroje Brother NV 5000 s rotačním horizontálním chapačem a velkým jasnějším dotykovým LCD displejem mají vyšívací plochu až 300 x 180 mm. Tyto šicí a vyšívací stroje jsou vybaveny špičkovými technologiemi, umožňujícími všestranné použití s neuvěřitelně snadným ovládáním. Šít a vyšívat dokáží rychlostí až 1000 stehů za minutu, obsahují 80 nových vyšívacích vzorů a jsou vybaveny kolenní pákou. Šicí a vyšívací stroje Brother NV 5000 jsou vyšívací stroje určené pro ty nejnáročnější, kterým umožňuje překročit i ty nejsmělejší horizonty kreativity. Tento šicí a vyšívací stroj obsahuje 565 dekorativních stehů, 118 standardních stehů, 8 druhů abecedy, 366 vyšívacích motivů a 50 exkluzivních motivů od Laury Ashley. Brother NV 5000 má mezi svými funkcemi i automatický odstřih nitě, automatický přítlak patky, senzor hlídající sílu materiálu a nastavení napětí nití a zařízení pro šití v kruzích.

Hlavní funkce, které plní šicí a vyšívací stroj NV 5000:

683 typů stehů
8 sad fontů písmen
15 druhů automatických knoflíkových dírek šitých na 1 krok
366 vyšívacích motivů
50 květinových motivů od návrhářky Laury Ashley
Velký a přehledný LCD podsvícený dotykový displej
Velká vyšívací plocha 300 x 180 mm pro vyšívání
Volné rameno
ICAPS sensor hlídající sílu materiálu a tím i přítlak patky
Sensor hlídající přetrhnutí spodní a horní nitě
Kolenní páka pro snadné zvedání patky vhodné pro patchwork a quilting
Sensor hlídající sílu materiálu a řídící automatické nastavení napětí nitě
Paměť pro případný výpadek proudu při vyšívání, při zapnutí proudu začne vyšívat přesně v bodě zastavení jehly
Bohatý výběr motivů
Možnost tvorby a uložení vlastních stehů do paměti stroje
Automatický navlékač nitě
Odstřih horní a spodní nitě
Tlačítko polohy jehly
3 polohy výšky patky - vhodné pro quiltování
Dělený sedmiřadý podavač
Posuvný regulátor rychlosti při šití bez pedálu
Šití v kruzích
Tlačítko zapošívání
Jasné LED osvětlení
Dva vestavěné motory umožňující cívkování při šití
Slot pro vyšívací karty Brother

Standardní příslušenství pro šicí a vyšívací stroj Brother NV 5000 - v ceně stroje:Patka základní
Patka pro šití knoflíkových dírek
Patka overlocková
Patka na monogramy
Patka zipová
Patka pro přišívání knoflíků
Patka pro slepý steh
Patka horního podávání (kráčející)
Quiltovací patka standard
Quiltovací patka pro ruční quiltování
Quiltovací patka otevřená
4 cívky
Páráček
Dvojjehla
Nůžky
Sada šroubováků
Vyšívací rámeček 20 x 60 mm
Vyšívací rámeček 100 x 100 mm
Vyšívací rámeček 180 x 130 mm
Vyšívací rámeček 300 x 180 mm
USB Port pro spojení PC a vyšívacího stroje
USB kabel
Pevný plastový kufr


Laura Ashley (1925 - 1985) byla waleská módní návrhářka, která začínala jako návrhářka bytových doplňků. Později navrhovala i oblečení. Laura Ashley měla charakteristický styl - romantický anglický design zapadající do anglického venkova s použitím přírodních materiálů.

Video ukázka: vyšívací stroj BROTHER NV 5000

 

Důležité upozornění !!!! Prosím uvědomte si, že koupit  vyšívací stroj není jen o tomto stroji. To je jen polovina úspěchu. Ke kvalitní výšivce potřebujete mít hlavně komplexní služby a to jak poradit s vyšívacím programem, nejen ve výběru, ale hlavně se zpracováním výšivky v budoucnu. Vyšívací program si vyberte v kategorii : Programy pro tvorbu výšivky. Dále potřebujete kvalitní vyšívací nitě a to například viskozové, které zaručí hezkou, lesklou plnobarevnou výšivku a nebudou se vám zbytečně trhat i při vyšších rychlostech, tyto naleznete v kategorii :  Vyšívací nitě.  Také potřebujete mít kvalitní podkladové materiály a to jak pro vyšívání písma, nebo pro výšivku, která vykrývá celou plochu. Ne každý vám totiž poradí, že špatně zvoleným podkladovým materiálem může dojít v budoucnu k deformaci výšivky, kdy je třeba písmo nečitelné, nebo se začne výšivka kroutit i s materiálem po vyprání, podkladové materiály najdete v kategorii: Podkladové střihací a trhací materiály.  Také byste měli vědět, že na froté ručníky, smyčkové tkaniny a úplety , se používají hydrofolie, aby stehy nepronikly do látky, čímž se výrazně zlepší kvalita výšivky a sníží se počet použitých stehů. Tyto materiály najdete v kategorii: Hydrofolie - vodou rozpustne folie .  Nebo, že malé výšivky, které nejdou přichytit do rámečku můžete dočasně přilepit a zpěvnit dočasným lepidlem, které najdete v kategiorii: Dočasná lepidla pro strojní výšivku a fixaci. A takto bychom mohli plynule přejít k  jehlám na různé materiály, jako je pletenina  s kulatou špičkou, jehly na kůži se špiškou pro výsek, které najdete v kategorii: Jehly pro vyšívací stroje atd. Prostě, vyšívání je radost, ale musíte vědět jak. Koupě vyšívacího stroje není koupě ledničky, nebo mixeru. Tyto informace a materiály vám nabídne pouze zkušený prodejce. Takže, nedívejte se jen na cenu, ale hlavně na služby.  Naše nabídka je nejen široká, ale nabízíme vám hlavně kvalitní servis vyšívacích strojů.

Nekupujte zajíce v pytli! My Vám prodáme šicí stroje Brother za internetovou cenu a ještě Vám je zdarma předvedeme, odborně vysvětlíme - to je náš standard.

Nemůžete si vyšetřit čas k návštěvě naší kamenné prodejny? Nevadí! Pokud si šicí, vyšívací stroje a overlocky Brother objednáte v našem internetovém obchodě, před odesláním je důkladně přezkoušíme, seřídíme a překontrolujeme kompletnost příslušenství.  Zákazník tak od nás obdrží šicí, vyšívací stroje a overlocky Brother pouze v bezvadném stavu. Z našich mnoholetých zkušeností máme ověřeno, že se tímto způsobem předchází zbytečným následným reklamacím.

Novinka - jsme jediná firma, která nabízí PREVENTIVNÍ PROHLÍDKUSUPER ZÁRUČNÍ SERVIS - využijte této nabídky a zapomeňte na problémy s opravou v době záruky. V případě poruchy jednoduše zavoláte na servisní linku +420 571 118 826 sdělíte závadu a potom jen čekáte, kdy si stroj od vás vyzvedneme, opravíme a s malým dárkem pošleme zpět na vaši adresu.  A to vše zdarma. Podmínky preventivní prohlídky najdete zde, a podmínky super záruky naleznete zde.  Díky této službě ušetříte v případě problémů nemalé prostředky.

Navštivte náš e-shop  www.sici-stroje.eu  nebo kamennou prodejnu Šicí a vyšívací stroje, Komenského 882, Slavičín. Bezproblémové parkování.

V případě zájmu o další volitelné příslušenství, navštivte kategorii Originální patky a příslušenství pro šicí, vyšívací stroje a overlocky BROTHER.

Také vám doporučujeme dokoupit různé typy jehel SCHMETZ a ORGAN určené pro tkaniny jako pleteniny, mikrotex, kůže, jehly pro quiltování atd.. Kompletní nabídku jehel najdete v kategorii Jehly pro domácí šicí stroje SCHMETZ, ORGAN.

ZÁRUKA NA ŠICÍ STROJ BROTHER JE 3 ROKY.

Kvalitní záruční a pozáruční servis s komfortním vyzvednutím šicího stroje přímo u zákazníka je naprostou samozřejmostí !

Brother

 

Šicí stroje Brother mají dlouhou tradici. Základy společnosti pro šicí stroje byly položeny již v roce 1908 v Japonsku, již v roce 1925 byl založen výrobní provoz na domácí šicí stroje Brother, a o tři roky později již byly vyráběny první průmyslové šicí stroje pod názvem Brother. V současnosti jsou šicí stroje Brother oblíbenou značkou šicích strojů díky nízké poruchovosti strojů, pravidelným novinkám, které splňují aktuální požadavky zákazníků, ať se již jedná o běžné základní domácí šití pro minimální potřebu nebo pravidelnou činnost nebo o patchwork či o vyšívací stroje nebo o vyšívací stroje či kombinaci šicí a vyšívací stroje. Overlocky Brother patří mezi oblíbené a kvalitní stroje pro používání v domácnosti s dlouhou životností.

 

Štítky
Stojí za pozornost
Šicí a vyšívací stroj Husqvarna Diamond Royale Šicí a vyšívací stroj Husqvarna Diamond Royale Kód: Husqvarna Designer Diamond Royale Doprava zdarma
na dotaz
Kombinovaný šicí a vyšívací stroj Designer Diamond Royale má velkou interaktivní…
199.900 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 130.411 Kč
Detail
Šicí a vyšívací stroj PFAFF CREATIVE SENSATION+VYŠÍVACÍ AGREGÁT CREATIVE SENSATION PRO+DÁREK Šicí a vyšívací stroj PFAFF CREATIVE SENSATION+VYŠÍVACÍ… Kód: Pfaff Sensation Doprava zdarma
Na objednávku
Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Sensation
199.000 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.