Domů / O nás
Odběr novinek

O nás

Specializovaný e-shop a kamenná prodejna na šicí a vyšívací stroje

 

Naše společnost Vám nabízí prodej a servis šicích a vyšívacích  domácích a průmyslových šicích strojů všech značek. Díky rozsáhlým skladovým zásobám náhradních dílů na šicí a vyšívací stroje Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční servis a ceny náhradních dílů za nízké ceny.

S prodejem a opravami šicích a vyšívacích strojů máme zkušenosti od roku 1962. Od roku 1992 jsme členy sdružení mechaniků strojů pro textilní, konferenční, obuvnickou, čalounickou a automobilovou výrobu. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem můžeme švadlenám, šičkám,firmám a všem dalším poradit s vhodným výběrem šicího, vyšívacího stroje nebo overlocku, coverlocku atd..

Nejsme jen internetový obchod. Zboží, které najdete v naší nabídce si můžete po domluvě odzkoušet na našem showroomu, kde se Vám budeme rádi věnovat a vše předvedeme (nejedná se o klasickou prodejnu, pouze ukázkové centrum a velkoobchodní sklady). Na všechno zboží, které máme v nabídce poskytujeme záruční a pozáruční servis. Víme, že náš sortiment nelze považovat za klasický sortiment, kdy většina prodejců pouze předá krabici dál. U nás se můžete spolehnout na to, že máme proškolené mechaniky, kteří vám vždy poradí na základě zkušeností a dlouhé praxe v oboru.  Zajišťujeme školení ostatních prodejců a jsme pravidelně proškolováni od výrobců.

Stroje můžete zaslat na naši adresu nebo dovézt osobně.

Zboží máme skladem v naší centrále ŠICÍ A VYŠÍVACÍ CENTRUM ALKA - Aleš Krajíček , ulice Komenského č.882 Slavičín.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám sdělili, že veškeré výrobky v našem e-shopu jsou nové a poskytujeme na ně plnou záruku .

    Šití je Vaše radost a naše starost. Rádi se o Vás budeme starat.

Ověřeno zákazníky

Obchod sici-stroje.eu získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. 
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. 
Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. 

ALKA - Aleš Krajíček
ul. Komenského 882

763 21 Slavičín

kontaktní osoba:
ALEŠ KRAJÍČEK
tel.: ( 00420) 605158173
e-mail: info@sici-stroje.eu
IČO: 45686998        DIČ: cz 7503084193
GPS: N49°4'59,16"; E17°53'13,92"