Domů / PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA ZDARMA
Odběr novinek

PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA ZDARMA

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám nabídnout nadstandardní službu "Preventivní prohlídka" v rámci údržby vašeho šicího stroje po roce užívání zdarma. Jedná se o běžné seřízení, diagnostiku a vyčištění a promazání stroje po prvním roce provozu stroje. Tato služba je dostupná pro všechny domácí (hobby) šicí a vyšívací stroje naší nabídky.

V případě, že koupíte šicí stroj na www.sici-stroje.eu garantujeme vám bezplatnou roční kontrolu a seřízení. Stačí, když stroj dopravíte k nám na adresu Aleš Krajíček ALKA šicí centrum, Komenského 882, 763 21 Slavičín a zbytek necháte na nás, neplatíte prohlídku, seřízení a vyčištění šicího stroje. Zaplatíte jen dopravu stroje zpět k vám domů.

 

Podmínky pro Preventivní prohlídku zdarma:

Stroj musí být zakoupen v internetovém obchodu www.sici-stroje.eu, nebo v našem kamenném obchodě (neplatí pro Slovenské zákazníky, nejsme schopni zaručit dopravu zpět zdarma, pouze servis)

Stroj musí být zaslán kompletní v originální krabici s originálními vnitřnímu vycpávkami, které garantují nepoškození přístroje, stroj musí být zaslán s kompletním příslušenstvím

Právo na preventivní prohlídku zdarma můžete uplatnit nejdříve rok po nákupu šicího stroje a tato možnost trvá maximálně šest měsíců, po 19 měsících od nákupu stroje toto právo zaniká

 

Postup při vyřízení Preventivní prohlídky zdarma:

Stroj zabalíte do původní krabice s originálními vycpávkami, přiložíte záruční list (nebo jeho kopii) a fakturu a odešlete nebo přivezete jej na adresu Aleš Krajíček ALKA šicí centrum, Komenského 882, 763 21 Slavičín.

Pro více informací volejte naši linku 571 118 826.