Domů / Vyměnte starý šicí stroj za nový!
Odběr novinek

Vyměnte starý šicí stroj za nový!

Vyměnte starý šicí stroj za nový a ušetříte!

Vyměňte Vašeho starého za nového a UŠETŘÍTE! Samozřejmě, nikoho nenabádám ke změně partnera. Mluvím o Vašem pomocníkovi - šicím stroji! Využijte "šrotovné" u nás v kamenné prodejně nebo v e-shopu www.sici-stroje.eu a ušetříte 5% z ceny šicího stroje!

.Wink.

Zajímá Vás to? Čtete dál!

 

Určitě mnohé z Vás bojují s nedostatkem životního prostoru. Jsou věci, které Vám ubírají prostor "ze zvyku", protože jejich přítomnost už ve svém okolí nevnímáte. Jsou nepoužitelné a nesmírně zavazejí (např. staré šicí stroje po babičkách, sloužící  jako věšáky na šaty). A nebo Vaše šití začína nadávaním na nefunkčnost a neschopnost i úplně nového šicího stroje, i když chcete ušít jen obyčejný rovný šev tak, aby jste svou povinnost (např. zkrácení sukně) měli co nejrychleji z krku?

Třetí možnost je, že mezitím se šití stalo Vašim velkým koníčkem, velmi tuto činnost milujete a chcete mít k dispozici to nejlepší, co v oblasti existuje! Právě vy můžete z naší akce profitovat.

NEUVĚŘITELNÁ  AKCE - šrotovné na šicí stroje!!!!

Přineste Váš starý či nefunkční šicí stroj a my Vám na koupi nového poskytneme 5% slevu z ceny toho NOVÉHO (ne starého) šicího stroje! Šrotovné se vztahuje na zakoupení nového šicího stroje od cenové hodnoty 10.000,-kč s DPH a výše.

Akce je pro velký úspěch prodloužena pro stroje koupené v hotovosti (tj. ne přes splatkový terminál).

Zbavte se starého a ješte na tom i UŠETŘÍTE!

PŘÍKLAD:

už za 12.490,- Kč (- dalších 5% = 11.895,- Kč) vynikající elektronický šicí stroj Bernina Bernette Milan 8 (až 7mm široký steh,  zpátečka, 155 šicích programů, krejčovský speciál s automatickým zapošívaním šicího stehu, 10 knoflíkových dírek, polohování jehly nahoru a dolů, videoanimace přímo na obrazovce šicího stroje, vynikající paměť, ruční plyn  a mnoho dalších neuvěřitelných funkcí. A k tomu bonus - nádherný švýcarský desing!

Navíc je to šicí stroj s možností dokoupení velkého násuvného stolku, chodící patky s horním podáváním, šicí patky s pružinou na volné quiltování , šicí patky na našívání sňůrek, šicí patky na řasení, rychlé obrubování, šití po kůži nebo kožence, skryté zipy, vyšívání a aplikace, obnitkování, nebo šicí patky na obrubovaní šikmým proužkem , na patchwork s vodičem,  nebo automatická konoflíková dírka na 1-krok. A nebo chcete při šití současně ořezávat okraj látky? Ořezávací nástavec k šicímu stroji tu !

Je úžasný, že?!!!