Domů / DOMÁCÍ ŠICÍ STROJE
Šicí a vyšívací stroj PFAFF CREATIVE SENSATION+VYŠÍVACÍ AGREGÁT CREATIVE SENSATION PRO+DÁREK

Šicí a vyšívací stroj PFAFF CREATIVE SENSATION+VYŠÍVACÍ AGREGÁT CREATIVE SENSATION PRO+DÁREK


Žádné hodnocení. Kód: Pfaff Sensation Doprava zdarma
Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Sensation
Výrobce: PFAFFPFAFF
Dostupnost: Skladem
199.000 Kč
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Šicí a vyšívací stroj PFAFF CREATIVE SENSATION+VYŠÍVACÍ AGREGÁT CREATIVE SENSATION PRO+DÁREK

DÁREK =

ZDARMA SW PROGRAM V PLNÉ VERZI NA TVORBU VÝŠIVEK S ČESKÝM NÁVODEM V HODNOTĚ 27.791,- KČ. (nejedná se o zkušební verzi)

 
Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation

Jste připravení na novou definici kreativity, dokonalou jasnost, přesnost, preciznost a překvapivý prostor? Díky novým technologiím přichází šicí a vyšívací stroj, který je tak vzrušující a nezapomenutelný, že si jej okamžitě zamilujete! Nabízí mnohem více možností než jste si kdy dokázali představit!

S tímto vším přichází nový Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation!

Vlastnosti šicího a vyšívací stroje Pfaff CREATIVE Sensation:

 • Barevný dotykový display - velký příjemný barevný display displej s vysokým rozlišením zobrazuje stehy ve skutečné velikosti a výšivky v reálných použitých barvách. Velmi intuitivně, tedy snadno a jednoduše se s ním pracuje.
 • Tlačítka na příjemné a citlivé ovládání - unikátní, sofistikovaná tlačítka podporují velmi elegantní vzhled stroje a navíc je radost je používat!
 • Optimalizované podávání - podavač je vždy v dokonalém kontaktu s šitou látkou a patkou a v co možná nejdokonalejší pozici pro hladké a bezproblémové šití jakéhokoli druhu materiálu. Optimalizované podávání zajišťuje plynulé šití i problématických materiálů či materiálů ve více vrstvách, zde tuto funkci velmi oceníte. Stroj je tedy velmi vhodný např. pro patchwork a quiltování.
 • Jasné a výkonné integrované LED osvětlení - nádherně osvětluje celou pracovní plochu bez stínů, lze si volit jeho intenzitu a barvu.
 • Nové grafické uživatelské rozhraní - velmi jasné a uživatelsky přívětivé rozhraní, jež Vás s jistotou provede celým procesem. Obsahuje snadno identifikovatelné ikony a příjemné barvy, vše je intiutivní a zřetelné na první pohled.
 • Technologie ActiveStitch - přináší revoluci ve vyšívání - speciální sensory kontrolují tloušťku tkaniny pod patkou - revoluční systém měření automaticky reguluje množství použité nitě. Horní i spodní nit se optimálně odvíjejí tak, jak je právě pro daný materiál potřeba. Technologie ActiveStitch přináší opravdu skvělé výsledky i s problematickými a speciálními nitěmi (např. metalickými).
 • Originální systém IDT - absolutně dokonalé a rovnoměrné podávání šité látky jak shora, tak i zespoda. Jedinečný Pfaff IDT systém je velmi oblíbený a mnoha léty prověřený. S tímto systémem naprosto nehraje roli, zda šijete jemné materiály či více vrstev materiálů tlustých. Opět nenahraditelná funkce při sešívání bloků u patchworku či při prošívání, quiltování dek atp.
 • Tvůrce stehů - umožňuje vytvořit si zcela nové 9 mm stehy či upravit dle vlastní fantazie některý ze stávajících stehů v základní nabídce. Na přehledném barevném dotykovém displayi vše uvidíte v reálné podobě a bude se vám nádherně pracovat. Díky tvůrci stehů získáte nekonečnou řadu možností. Nechejte za sebe tvořit vlastní fantazii!
 • Stacking Stitches - stohovatelné, vrstvené stehy - tyto dekorativní stehy vám umožní šít krásné ozdobné stehy dokonce ve dvou barvách! Stehy se skládají z dvojice stehů, jež jsou určeny k našití přes sebe.
 • Přes 650 dekorativních stehů - nabídka přes 650 nádherných, jedinečných a dekorativních stehů pro vaše šití. Kromě nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších Pfaff maxi stehů, zde najdete i umělecké stehy, dekorativní stehy, quiltovací stehy a také zcela nové a unikátní vrstvené (dvojbarevné) stehy .
 • Zrcadlení stehů - umožňuje zrcadlové převracení stehů
 • Tapering u všech 9 mm stehů
 • Patchwork program - umožňuje uložit do paměti stroje délku švu a opakovat ji stále dokola
 • Skutečně rozlehlý šicí prostor - tento šicí stroj je skvělou volbou pro všechny, kteří nechtějí být omezováni velikostí pracovní plochy. Šicí stroje Pfaff jsou pro svůj veliký šicí prostor hojně vyhledávány patchworkáři a quiltaři z celého světa. S takto velkou plochou okolo jehly napravo můžete manipulovat a kouzlit i s velmi rozměrnými dekami či přehozy.
 • 19 druhů knoflíkové dírky - můžete si vybírat z celkem 19-ti druhů knoflíkové dírky, naleznete zde i speciální senzormatickou knoflíkovou dírku, která je šitá v jednom směru právě pro precizní a přesné zpracování a dokonalý vzhled dírky.
 • Imitace ručních ozdobných stehů - některé stehy vypají skutečně jako ručně šité!

 Patky v základním příslušenství dodávané společně se strojem:

0A Univerzální patka s IDT™
1A Patka pro ozdobné (saténové) stehy s IDT ™
2A Patka pro ozdobné (saténové) stehy
3  Patka pro slepý steh s IDT™
4  Zipová patka klasická s IDT™
5A Sensormatická patka na knoflíkovou dírku
5M Patka na manuální knoflíkovou dírku
6A Senzormatická patka pro šití volným pohybem
6D Patka
8 Patka pro šití maxi stehů (9 mm)
¼” Quiltovací patka

Vyšívací funkce Pfaff CREATIVE Sensation:

 • Extra velká vyšívací plocha až do 360 x 350 mm
 • Více než 330 vyšívacích vzorů v paměti stroje - vestavěné výšivky jsou rozděleny do tří kategorií: strojové designy, mini designy a quiltovací (prošívací) vzory
 • Možnost zrcadlení, otáčení vzorů po jednotlivých stupních pro co největší přesnost, zvětšování a zmenšování výšivek (zde se automaticky přepočítá počet stehů)
 • Možnost vyšití více výšivek v jednom rámečku, volba pořadí jednotlivých vyšívaných vzorů. Své výšivky můžete umisťovat v rámečku přesně tam, kam chcete - máte neomezený počet možností.
 • S CREATIVE Sensation si můžete pohrát s jednotlivými stehy, výšivkami, tvary či písmenky a v několika málo krocích před vámi jejich kombinováním vyvstanou originální a umělecká dílka. Díky unikátnímu a revolučnímu tzv. Shape Creator neboli tvůrci křivek lze umisťovat různé stehy, tvary či písmenka kolem aplikovaných tvarů a vy poté již jen odstřihnete okolní látku.

Pokud chcete na tomto stroji nejen šít, ale i vyšívat, je zapotřebí vyšívací jednotka. Tato je součástí.

Společně s vyšívací jednotkou obdržíte i tyto rámečky:

 • 120 SQUARE HOOP (120x120 mm)
 • MASTER HOOP (240x150mm)
 • DELUXE HOOP (360x200 mm)

Velký barevný dotykový displej 174/104,4mm

Diodové osvětlení s možností volby barvy světla

Dva druhy napětí (klasické, nebo přes válečky pro metalické nitě) –viz. níže zobrazený obrázek

Možnost zvětšení výšivky

Možnost změny barvy v řadě výšivky

660 šicích programů + 6 abeced

334 vyšívacích programů + 4 abecedy (v ceně stroje, další možné dokoupit, či vytvořit)

3 velikosti rámečků v ceně

Maximální velikost vyšívacího rámu 360/350mm

Taška pro vyšívací agregát v ceně

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.