Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj ZJ2479A-064M-VF-BD SET

Šicí stroj ZJ2479A-064M-VF-BD SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ2479A-064M-VF-BD SET
Šicí stroj ZJ2479A-064M-VF-BD SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Skladem
37.664 Kč , plus doprava
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj ZJ2479A-064M-VF-BD SET

Zoje 2-jehlový poutkovací šicí stroj se zabudovaným servomotorem- kompletní.

2-jehlový, 4-nitný plochý šicí stroj s dvojitým řetízkovým stehem pro tvorbu poutek. Součástí je energetický úsporný servomotor zabudovaný v hlavě stroje s automatickou pozicí jehly (nahoře-dole) . Servomotor uspoří až 70% nákladů oproti běžným motorům a eliminuje vibrace. Rozpich jehel 6.4 mm, spodní podávání, max. rychlost šití 4.000 s.z.m., centrální mazání. Součástí stroje je boční ořez materiálu.

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky SCHMETZ jehelní systém UY 128 GAS nebo UY 128 GAS SERV7 se sílou jehly dle šitého materiálu.

Značka Zoje

Rozpich jehel poutkovačky:

6.4 mm

Boční nože:

Ano

Mechanismus odseku pro poutka:

Ne

Výška zdvihu patky

12 mm
Maximální rychlost šití: 4000 s.p.m.

System jehel:

UY 128 GAS
Kit complete set                          

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.