Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj coverlock Zoje ZJC2500-164M-BD SET

Šicí stroj coverlock Zoje ZJC2500-164M-BD SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJC2500-164M-BD SET
Šicí stroj coverlock Zoje ZJC2500-164M-BD SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Skladem
33.919 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 5 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj coverlock Zoje ZJC2500-164M-BD SET

Zoje 3-jehlový interlock s úzkým ramínkem, rozpich jehel 6,4mm se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje a poziciováním jehly - komplet.

3-jehlový, 5-nitný interlock s úzkým ramínkem pro lehké a střední materiály. Součástí je servomotor v hlavě stroje, který snižuje vibrace stroje. Rozpich jehel je 6,4mm, zabudované diferenciální podávání, spodní a horní krytí s možností vypnutí horního krytí, max. rychlost šití je 6.000 s.z.m., centrální mazání. Kompletní šicí stroj se stavcem a deskou Kessler.


Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky SCHMETZ jehelní systém UY 128 GAS nebo UY 128 GAS SERV7 se sílou jehly dle šitého materiálu.

Značka Zoje
Typ uložení: s ramínkem
Interlock stroje pro aplikace: universální

Auomatická pozice jehly:

ano
Automatický odstřih nitě: ne

Automatický zdvih patky:

ne
Rozpich jehel: 6,4 mm
Vestavěný motor: ano

Výška zdvihu patky

6 mm
Maximální rychlost šití: 6000 s.p.m.

System jehel:

UY 128 GAS
Délka záruky: 12 měsíců
Kit complete set                          

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.