Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj coverlock Zoje ZJ2500A-156M-BD-D3 SET

Šicí stroj coverlock Zoje ZJ2500A-156M-BD-D3 SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ2500A-156M-BD-D3 SET
Šicí stroj coverlock Zoje ZJ2500A-156M-BD-D3 SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Na objednávku
74.748 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 15 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj coverlock Zoje ZJ2500A-156M-BD-D3 SET

Zoje 3-jehlový interlock plochý, rozpich jehel 5,6mm se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje a poziciováním jehly, s elektromagnetickým odstřihem nitě - komplet.

3-jehlový, 5-nitný plochý interlock s elektromagnetickým odstřihem a automatickými funkcemi (odtsřih nitě, zdvih patky, jehelní pozice jehly, odhoz). Energeticky úsporný servomotor v hlavě stroje. Určeno pro lehké a středně těžké materiály. Rozpich jehel 5.6 mm, spodní diferenciální podávání, spodní a horní krytí s možností vypnutí , max. rychlost šití 6.000 s.z.m., centrální mazání. Standardně dodáván stroj s vodičem pro rozpošívání overlockového stehu. Kpmpletní šicí stroj s deskou a stavcem KESSLER.

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky SCHMETZ jehelní systém UY 128 GAS nebo UY 128 GAS SERV7 se sílou jehly dle šitého materiálu.

Značka Zoje
Typ uložení: plochý
Interlock stroje pro aplikace: universální

Auomatická pozice jehly:

ano
Automatický odstřih nitě: ano

Automatický zdvih patky:

ano
Rozpich jehel: 5,6 mm
Vestavěný motor: ano

Výška zdvihu patky

6 mm
Maximální rychlost šití: 6000 s.p.m.

System jehel:

UY 128 GAS
Délka záruky: 12 měsíců
Kit complete set                          

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.