Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj cik cak ZJ2290S-SR SET

Šicí stroj cik cak ZJ2290S-SR SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ2290S-SR SET
Šicí stroj cik cak ZJ2290S-SR SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Na objednávku
129.714 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 15 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj cik cak ZJ2290S-SR SET

Zoje elektronický cik cak šicí stroj, šíře stehu je do 10mm, 20 základních a 90 dekorativních stehů - kompletní.

Elektronický programovatelný cik cak šicí stroj s automatickými funkcemi: odtsřih nitě, zpětný chod, zdvih patky, jehelní pozice, odhoz. Součástí je energeticky úsporný servomotor s krokovýmy motorky pro ovládání jehelní tyče a podávání Led osvětlení pracovní plochy je součástí stroje a je ve standardu. Stroj je určen pro šití lehkých a středních materiálů. Perfektní pro rovný steh, standardní cik cak, 2- zápich, 3-zápich, scalop a ostatní dekorativní stehy. Šije 20 základních stehů, 94 dekorativních stehů je naprogramováno a lze je použít a jejich modifikace. stroj má vlastní sw na programování stehů, které můžete ukládat v paměti stroje a různě je upravovat. (do 500 programů). Panel má USB port pro jednoduchý přenos vzorů. Můžete vytvářet zrcadlové vzory scalopových stehů a jiných vybraných vzorů. Prodloužená délka prostoru mezi ramenem a jehlou 29cm zajistí perfektní manipulační prostor. spodní podávání, maximální délka cik caku 5mm, šířka cik caku je 8mm, nebo 10 mm při 3-zápichu, max. rychlost šití je 5.000 s.z.m. , automatický zdvih patky až do 6mm, centrální mazání.

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky SCHMETZ jehelní systém 135x5 nebo 135x5 SERV7 se sílou jehly dle šitého materiálu.

Značka Zoje

Zik zak pro šití materiálu:

lehký a střední

Auomatická pozice jehly:

ano

Maximální šíře zik zaku:

10.0 mm

Max. délka stehu:

5.0 mm
Maximální rychlost šití: 5000 s.p.m.

System jehel:

135X5
Kit complete set

 

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.