Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE / Průmyslové šicí stroje a overlocky ZOJE / ZOJE - 1-jehlové ploché průmyslové šicí stroje
Šicí stroj Zoje ZJ5300-48-D2B/PF SET

Šicí stroj Zoje ZJ5300-48-D2B/ PF SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ5300-48-D2B/PF SET
Šicí stroj Zoje ZJ5300-48-D2B/PF SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Skladem
39.399 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 5 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj Zoje ZJ5300-48-D2B/ PF SET

Zoje šicí stroj ořezem materiálu, automatický pro lehké a střední materiály, zabudovaný servomotor, pozice jehly- kompletní.

Universální 1-jehlový šicí stroj s bočním ořezem 4,8mm (je možnost vypnout), pro lehké a střední materiály. Součástí je zabudovaný úsporný servomotor v hlavě stroje s automatickými funkcemi: odstřih nitě, programování velikosti zapošití, zdvih patky, pozice jehly, programovatelný panel. zabudované 3 stupňové osvětlení. Kompletní šicí stroj s deskou a stavcem od firmy Kessler.
 

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky SCHMETZ jehelní systém 135x5 nebo 135x5 SERV7, sílu jehly vybírejte na základě typu matreriálu. 

Značka Zoje
1-jehlový s vázaným pro materiály: lehké a střední
Druh podávání: spodní
Automatický odstřih nitě: ano

Auomatická pozice jehly:

Auomatická pozice jehly:

ano

Automatický zdvih patky:

ano

Automatické zapošití:

ano

Odhoz nitě:

ne
Vestavěný motor: ano

Typ mazání:

centrální
Boční ořez: ano

Osvětlení pracovní plochy LED

ano

Max. délka stehu:

5.0 mm

Výška zdvihu patky

Maximální rychlost šití: 4500 s.p.m.

System jehel:

135X5
Deska stolu standard 106 x 50 cm
Délka záruky: 12 měsíců
Kit complete set                          

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.