Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE / Průmyslové šicí stroje a overlocky ZOJE / ZOJE - 1-jehlové ploché průmyslové šicí stroje
Šicí stroj cik cak ZJ457B143M-F SET

Šicí stroj cik cak ZJ457B143M-F SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ457B143M-F SET
Šicí stroj cik cak ZJ457B143M-F SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Skladem
65.227 Kč , plus doprava
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj cik cak ZJ457B143M-F SET

Zoje elektronický cik cak šicí stroj, šíře stehu je do 10mm, 20 základních a 90 dekorativních stehů - kompletní.

Universální 1-jehlový cik cak šicí stroj pro středně těžký materiál. Šije třemi typy vzoru stehů: cik cak, trojzápich, scalop - mušlový) Je perfektní pro výrobce spodního prádla a ty , kteří využívají estetický steh, nebo našívají gumokorunku, gumu, atd. Spodní podávání, max. rychlost šití je 4.200 s.z.m., max. délka stehu je do 5mm, šíře cik caku je 8mm, centrální mazání. Kompletní šicí stroj s deskou stavcem od firmy Kessler.

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky SCHMETZ jehelní systém 135x5 nebo 135x5 SERV7 se sílou jehly dle šitého materiálu.

Značka Zoje

Zik zak pro šití materiálu:

lehký a střední

Auomatická pozice jehly:

ano

Maximální šíře zik zaku:

8.0 mm

Max. délka stehu:

Maximální rychlost šití: 4200 s.p.m.

System jehel:

135X5
Kit complete set                          

 

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.