Domů / DOMÁCÍ ŠICÍ STROJE / Šicí stroje - BOBBIN
Odběr novinek
Výhodná koupě - akce
Průmyslová židle ECO PLUS Průmyslová židle ECO PLUS Kód: ECO PLUS
2.287 Kč
Pfaff Expression 710 Pfaff Expression 710 Kód: Pfaff Expression 710
37.499 Kč

Šicí stroje - BOBBIN

(4)

Bobbin je českou značkou na trhu šicích strojů, která byla v minulosti hodně známá Tato značka vyrábí šicí stroje určené k běžnému domácímu šití, avšak představuje kvalitu se snadnou obsluhou za velmi příjemnou cenu. Jedná se převážně o mechanické modely, ale v nabídce nechybí ani model s integrovaným ořezem látky, který tak snadno dokáže nahradit overlock.

Mám dát přednost šicímu stroji nebo overlocku?
Při výběru je nutné si uvědomit, že overlockový steh šitý na šicím stroji je lepší, rychlejší a kvalitnější než klasické entlování. Pro většinu materiálů, především tkaných, to je plně dostačující obnitkování proti párání okrajů. Overlockové stehy jsou také někdy nazývány strečové stehy, protože jsou vhodné i pro šití úpletů a strečových materiálů. Kdežto overlockový steh šitý na stroji overlock je mnohem dokonalejší. Speciální šicí stroj overlock má totiž 2 jehly a zpravidla 4 nitě. Většina overlocků má navíc oproti šicím strojům diferenciál, kterým můžete steh regulovat dle požadavku a pružnosti materiálu. Overlock má také 2 vypínatelné nože, horní a spodní, které mohou oříznout přebytečný materiál. Naopak šicí stroje nemají ani diferenciál a zpravidla ani nože, i když některé novinky už jsou noži vybaveny.
Rozdíly mezi overlocky  a šicími stroji můžete vidět v kategorii overlocky, kde nabízíme velký výběr značek a modelů.

Při výběru šicího stroje je nutné dát pozor na to, že všechny šicí stroje v levnější cenové kategorii nemají overlockové stehy. U většiny modelů jsme pro Vás vyfotili a zobrazili pod šicím strojem stehy, které tento produkt obsahuje a nabízí. Obrázek lze zvětšit a podívat se, jestli šicí stroj obsahuje všechny stehy, které potřebujete. Pokud nevíte, jak vypadají overlockové stehy, nabízíme Vám je k nahlédnutí v našem podrobnějším vysvětlení k rozdílům mezi overlockovými stehy - overlockový steh u šicího stroje. Pokud není foto se stehy umístěno, kontaktujte nás a my pro Vás náhled stehů či informaci zajistíme.


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 24 48 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Šicí stroj Bobbin Lizard 4222 Šicí stroj Bobbin Lizard 4222 Kód: Bobbin Lizard 4222 Doprava zdarma
Vyprodáno , čekáme na naskladnění.
Šicí stroj Bobbin Lizard 4222
4.999 Kč
Detail
Šicí stroj Bobbin Lizard 4228 Šicí stroj Bobbin Lizard 4228 Kód: Bobbin Lizard 4228 Doprava zdarma
Vyprodáno , čekáme na naskladnění.
Šicí stroj Bobbin Lizard 4228
5.990 Kč
Detail
BOBBIN Lizard Cut Plus BOBBIN Lizard Cut Plus Kód: BOBBIN Lizard Cut Plus Doprava zdarma
Vyprodáno , čekáme na naskladnění.
BOBBIN představuje jiný model šicího stroje a to s integrovaným odstřihem látky.…
4.990 Kč
Detail
BOBBIN Emotion 2028 Plus šicí stroj BOBBIN Emotion 2028 Plus šicí stroj Kód: Bobin Emotion 2028 Plus Doprava zdarma Novinka Novinka
na dotaz
BOBBIN Emotion 2028 Plus
16.990 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 100
 Název Cena