Domů / DOMÁCÍ ŠICÍ STROJE
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 1
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 2
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 3
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 4
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 5
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 6
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 7
Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 1/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 2/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 3/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 4/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 5/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 6/7Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK - 7/7

Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK


Žádné hodnocení. Kód: Brother NV 2200 Doprava zdarma
Šicí a vyšívací stroj Brother NV 2200 Model Laura Ashley
Výrobce: BROTHERBROTHER
Dostupnost: již se nevyrábí
51.090 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 48.549 Kč

Šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200 Model Laura Ashley+DÁREK

DÁREK =

ZDARMA SW PROGRAM V PLNÉ VERZI NA TVORBU VÝŠIVEK S ČESKÝM NÁVODEM V HODNOTĚ 27.791,- KČ (nejedná se o zkušební verzi).

 

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 2200

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 2200 je nástupce modelů Brother NV 1200 a 1500 s motivy návrhářky Laury Ashley. Šicí a vyšívací stroje Brother NV 2200 mají rotační horizontální chapač a velký podsvícený dotykový displej. Tyto šicí a vyšívací stroje jsou vybaveny špičkovými technologiemi, umožňujícími všestranné použití a snadné ovládání.  Stroj dokáže šít až 239 různých stehů, mezi kterými naleznete 12 typů automatických knoflíkových dírek, 8 sad písmen i 102 vyšívacích vzorů. Nejednu švadlenu jistě potěší přítomnost automatického odstřihu nitě, kolenní páky nebo již zmíněných 30 speciálních motivů od Laury Ashley.

 

Hlavní funkce, které plní šicí a vyšívací stroj NV 2200:

Velká pracovní plocha 210 x 112 mm pro šití
Velká pracovní plocha 260 x 160 mm pro vyšívání
Přehledný LCD podsvícený dotykový displej
Bohatý výběr předprogramovaných motivů
239 potřebných a dekorativních stehů
8 sad fontů písmen
12 druhů knoflíkových dírek šitých automaticky na jeden krok
102 vyšívacích motivů
30 extra motivů navržených Laura Ashley
Posuvný regulátor rychlosti šití na vrchní straně stroje při šití bez pedálu
Automatický navlékač nitě
Dělený sedmiřádkový podavač
Tlačítko polohy patky
Tlačítko polohy jehly nahoře/dole
ICAPS sensor systém hlídající sílu materiálu v návaznosti na automat.
řízení přítlaku patky
Odstřih horní a spodní nitě
Tlačítko zapošívání
Kolenní páka pro snadné zvedání patky pro patchwork a quilting
Zařízení pro šití v kruzích
Komfortní a jasné LED osvětlení
Dva vestavěné motory umožňující cívkování při šití
Volné rameno
Otvor pro vkládání vyšívacích karet Brother


 

Standardní příslušenství pro šicí a vyšívací stroj Brother NV 2200 - v ceně stroje:

Patka základní
Patka pro šití knoflíkových dírek
Patka overlocková
Patka na monogramy
Patka zipová
Patka cik-cak
Patka pro našívání knoflíků
Patka pro slepý steh
Patka s horním podáváním
Quiltovací patka
4 cívky
Páráček
Dvojjehla
Nůžky
Sada šroubováků
Vyšívací rámeček 180 x 130mm
Vyšívací rámeček 260 x 160mm
USB kabel
Kolenní páka
Pevný plastový kufr


Laura Ashley (1925 - 1985) byla waleská módní návrhářka, která začínala jako návrhářka bytových doplňků. Později navrhovala i oblečení. Laura Ashley měla charakteristický styl - romantický anglický design zapadající do anglického venkova s použitím přírodních materiálů.

Video ukázka: šicí a vyšívací stroj BROTHER NV 2200

Důležité upozornění !!!! Prosím uvědomte si, že koupit  vyšívací stroj není jen o tomto stroji. To je jen polovina úspěchu. Ke kvalitní výšivce potřebujete mít hlavně komplexní služby a to jak poradit s vyšívacím programem, nejen ve výběru, ale hlavně se zpracováním výšivky v budoucnu. Vyšívací program si vyberte v kategorii : Programy pro tvorbu výšivky. Dále potřebujete kvalitní vyšívací nitě a to například viskozové, které zaručí hezkou, lesklou plnobarevnou výšivku a nebudou se vám zbytečně trhat i při vyšších rychlostech, tyto naleznete v kategorii :  Vyšívací nitě.  Také potřebujete mít kvalitní podkladové materiály a to jak pro vyšívání písma, nebo pro výšivku, která vykrývá celou plochu. Ne každý vám totiž poradí, že špatně zvoleným podkladovým materiálem může dojít v budoucnu k deformaci výšivky, kdy je třeba písmo nečitelné, nebo se začne výšivka kroutit i s materiálem po vyprání, podkladové materiály najdete v kategorii: Podkladové střihací a trhací materiály.  Také byste měli vědět, že na froté ručníky, smyčkové tkaniny a úplety , se používají hydrofolie, aby stehy nepronikly do látky, čímž se výrazně zlepší kvalita výšivky a sníží se počet použitých stehů. Tyto materiály najdete v kategorii: Hydrofolie - vodou rozpustne folie .  Nebo, že malé výšivky, které nejdou přichytit do rámečku můžete dočasně přilepit a zpěvnit dočasným lepidlem, které najdete v kategiorii: Dočasná lepidla pro strojní výšivku a fixaci. A takto bychom mohli plynule přejít k  jehlám na různé materiály, jako je pletenina  s kulatou špičkou, jehly na kůži se špiškou pro výsek, které najdete v kategorii: Jehly pro vyšívací stroje atd. Prostě, vyšívání je radost, ale musíte vědět jak. Koupě vyšívacího stroje není koupě ledničky, nebo mixeru. Tyto informace a materiály vám nabídne pouze zkušený prodejce. Takže, nedívejte se jen na cenu, ale hlavně na služby.  Naše nabídka je nejen široká, ale nabízíme vám hlavně kvalitní servis vyšívacích strojů.

Nekupujte zajíce v pytli! My Vám prodáme šicí stroje Brother za internetovou cenu a ještě Vám je zdarma předvedeme, odborně vysvětlíme - to je náš standard.

Nemůžete si vyšetřit čas k návštěvě naší kamenné prodejny? Nevadí! Pokud si šicí, vyšívací stroje a overlocky Brother objednáte v našem internetovém obchodě, před odesláním je důkladně přezkoušíme, seřídíme a překontrolujeme kompletnost příslušenství.  Zákazník tak od nás obdrží šicí, vyšívací stroje a overlocky Brother pouze v bezvadném stavu. Z našich mnoholetých zkušeností máme ověřeno, že se tímto způsobem předchází zbytečným následným reklamacím.

Novinka - jsme jediná firma, která nabízí PREVENTIVNÍ PROHLÍDKUSUPER ZÁRUČNÍ SERVIS - využijte této nabídky a zapomeňte na problémy s opravou v době záruky. V případě poruchy jednoduše zavoláte na servisní linku +420 571 118 826 sdělíte závadu a potom jen čekáte, kdy si stroj od vás vyzvedneme, opravíme a s malým dárkem pošleme zpět na vaši adresu.  A to vše zdarma. Podmínky preventivní prohlídky najdete zde, a podmínky super záruky naleznete zde.  Díky této službě ušetříte v případě problémů nemalé prostředky.

Navštivte náš e-shop  www.sici-stroje.eu  nebo kamennou prodejnu Šicí a vyšívací stroje, Komenského 882, Slavičín. Bezproblémové parkování.

V případě zájmu o další volitelné příslušenství, navštivte kategorii Originální patky a příslušenství pro šicí, vyšívací stroje a overlocky BROTHER.

Také vám doporučujeme dokoupit různé typy jehel SCHMETZ a ORGAN určené pro tkaniny jako pleteniny, mikrotex, kůže, jehly pro quiltování atd.. Kompletní nabídku jehel najdete v kategorii Jehly pro domácí šicí stroje SCHMETZ, ORGAN.

ZÁRUKA NA ŠICÍ STROJ BROTHER JE 3 ROKY.

Kvalitní záruční a pozáruční servis s komfortním vyzvednutím šicího stroje přímo u zákazníka je naprostou samozřejmostí !

Brother

 

Šicí stroje Brother mají dlouhou tradici. Základy společnosti pro šicí stroje byly položeny již v roce 1908 v Japonsku, již v roce 1925 byl založen výrobní provoz na domácí šicí stroje Brother, a o tři roky později již byly vyráběny první průmyslové šicí stroje pod názvem Brother. V současnosti jsou šicí stroje Brother oblíbenou značkou šicích strojů díky nízké poruchovosti strojů, pravidelným novinkám, které splňují aktuální požadavky zákazníků, ať se již jedná o běžné základní domácí šití pro minimální potřebu nebo pravidelnou činnost nebo o patchwork či o vyšívací stroje nebo o vyšívací stroje či kombinaci šicí a vyšívací stroje. Overlocky Brother patří mezi oblíbené a kvalitní stroje pro používání v domácnosti s dlouhou životností.
Stojí za pozornost
Šicí stroj BERNINA AURORA 450 +záruka 3 roky+DÁREK Šicí stroj BERNINA AURORA 450 +záruka 3 roky+DÁREK Kód: Bernina Aurora 450 Doprava zdarma
Na objednávku
BERNINA Aurora oplívá mnoha inovativními funkcemi, které dělají šití a prošívání ještě…
46.689 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.