Domů / STŘIHÁRENSKÁ TECHNIKA / Kotoučové a ruční řezačky
Kotoučová řezačka na textil TEXI ZORRO 100

Kotoučová řezačka na textil TEXI ZORRO 100


Žádné hodnocení. Kód: TEXI ZORRO 100 Novinka Novinka
Kotoučová řezačka na textil TEXI ZORRO 100
Výrobce: TEXI
Dostupnost: Na objednávku
5.925 Kč , plus doprava
Doba dodání: 7 - 10 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Kotoučová řezačka na textil TEXI ZORRO 100

Kotoučová řezačka s přímým pohonem (direct drive) se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje. Tato řezačka nemá žádné převodové ústrojí a má minimální náklady na el. energii. Výhodou této řezačky je:

- úspora energie-  v případě, že je řezačka zapnutá a není v zátěži , má odběr pouhých 3,5W, což je úspora více než 80% oproti bežné řezačce

- Řezačka má velmi nízkou hlučnost (pod 60 dB), nemá nutnost mazání olejem, neopotřebovává se ústrojjí řezačky, odpadá nutnost častých kontrol a výměn ozubených převodů.

- řezačka má vyšší točivý moment díky servomotoru, zcela odpadá povinnost výměny uhlíků, protože servomotor žádné nemá. Díky servomotoru, který nejiskří, odpadá poškození materiálu od jiskry uhlíků.

- hmotnost řezačky je nižší, pouhý 1kg., má o 60% nižší hmotnos a o 50% menší objem, protže je servomotor malý a zabudovaný v hlavě stroje.

- odpadá nutnost tzv. stínění, kdy bylo potřevba u starých typů přidávat různé kondenzátory. Tím se zvedla i celková životnost tohoto ztařízení.

- konstrukce řezačka je přizpůsobena pracovníkovi. Držadlo je ergonomicky tvarované, díky umístění servomotoru v hlavě, zbytečně nezatěžuje svou vahou a je vytvarováno dle potřeb. Doted se musela obsulha přizpůsobovat velikosti řezačky. 

- na rukojeti najdete inteligentní regulátor otáček, kde můžete nastavit až 3 stupně rychlosti řezání. Tím snadno eliminujete poškození materiálu spékáním , nebo naopak máte vyšší komfort řezání. Řezačka má i při vyšší záteži konstatní chod.

- zabudované LED osvětlení vám garantuje , že vidíte přesně , kde řezáte.

Technické parametry:

Napájení 230V +- 20%

Výkon 3,5W - 250W

Průměr kotouče 100mm

Výška řezané nálože max.: 27mm

Nastavitelná rychlost řezání: 600/800/100/1200 otáček za min.

Váha 1,1kg

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.