Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj Zoje ZJ2845-BD-D3/PF SET

Šicí stroj Zoje ZJ2845-BD-D3/ PF SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ2845-BD-D3/PF SET
Šicí stroj Zoje ZJ2845-BD-D3/PF SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Na objednávku
81.915 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 15 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj Zoje ZJ2845-BD-D3/ PF SET

Zoje 2-jehlový šicí stroj pro lehké a střední materiály se servomotorem, odstřihem, vypínáním jehly, rozpich 6,4mm, -kompletní.

2-jehlový automatický šicí stroj s vázaným stehem, jehelním podáváním pro lehké a střední materiály. Stroj má zabudovaný servomotor v hlavě stroje. Standardně je stroj vybaven automatickými funkcemi : odstřihem nití, zapošitím, zdvihem patky, nastavení pozice jehly, odhoz, panel pro nastavení programů a vestavěné 3-stupňové LED osvětlení pracovní plochy. Spodní a jehelní podávání, rozpich jehel 6,4 mm, max. rychlost šití 3.000 s.z.m., délka stehu je do 5 mm, centrální mazání. Kompletní stroj s deskou a stavcem Kessler.


Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky SCHMETZ jehelní systém 135x5 nebo 135x5 SERV7 se sílou jehly dle šitého materiálu.

Značka Zoje
2-jehlový stroj s vázaným stehem na materiály: lehké a srtřední

Auomatická pozice jehly:

ano
Automatický odstřih nitě: ano

Automatický zdvih patky:

ano

Automatické zapošití:

ano

Odhoz nitě:

ano

Rozpich jehel 2 jehlovky:

6.4 mm
Druh chapače: velký

Osvětlení pracovní plochy LED

ano

Max. délka stehu:

5.0 mm

Výška zdvihu patky

11 mm
Maximální rychlost šití: 3000 s.p.m.

System jehel:

135X5
Délka záruky: 12 měsíců

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v regionu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.