Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj sloupový ZJ9610SA-D3-M-3 SET

Šicí stroj sloupový ZJ9610SA-D3-M-3 SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ9610SA-D3-M-3 SET
Šicí stroj sloupový ZJ9610SA-D3-M-3 SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Na objednávku
58.504 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 15 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj sloupový ZJ9610SA-D3-M-3 SET

Zoje sloupový šicí stroj se spodním podáváním, horním a kolečkovým aktivním a jehlovým, servomotor - kompletní.

1- jehlový sloupový šicí stroj se spodním, jehelním a aktivním kolečkovým podáváním (kolečko z levé strany jehly) s automatickým odstřihem nití, pneumatickým zdvihem patky, zapošitím, panelem atd. Servomotor. Určeno pro střední a těžké materiály. Určeno pro šití těžko přístupných míst při výrobě obuvi, brašnářství, kožené galanterie atd. Max. rychlost šití je 3.000 s.z.m., max. délka stehu je 4,5mm, zdvih patky je 7mm, nebo 10mm kolenní pákou. Velikost sloupku je 17cm, centrální mazání. kompletní šicí stroj se stavcem a deskou od firmy Kessler. je potřeba přívod vzduchu 6Bar.

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly SCHMETZ jehelní systém 135x5 nebo 135x5 SERV7, sílu jehly si zvolíte v závislosti na typu materiálu.

Značka Zoje
Needle quantity of post bed machine 1

Auomatická pozice jehly:

ano
Automatický odstřih nitě: ano

Automatický zdvih patky:

ano

Automatické zapošití:

ano

Max. délka stehu:

4.5 mm

Výška zdvihu patky

10 mm
Maximální rychlost šití: 3000 s.p.m.

System jehel:

135X5

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.