Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj overlock Zoje ZJ952-13-BD-D3A SET

Šicí stroj overlock Zoje ZJ952-13-BD-D3A SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ952-13-BD-D3A SET
Šicí stroj overlock Zoje ZJ952-13-BD-D3A SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Skladem
40.626 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 5 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj overlock Zoje ZJ952-13-BD-D3A SET

Zoje 4-nitný overlock pro lehké a střední materiály, přímý pohon jehelní tyče, zabudovaný servomotor, odsek, pneumatický zdvih patky a panel- kompletní.

2-jehlový / 4-nitný overlock (typ stehu 514) pro lehké a střední materiály se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje , pneumatický zdvih patky, integrované LED osvětlení pracovní plochy, odsek, umožňuje nastavení pozice jehly nahoře, nebo dole. Stroje mají panel pro nastavení v hlavě stroje. Servomotor je velmi tichý, nevibruje a uspoří vám až 70% nákladů na el. energii. Rozpich jehel je 2mm, šíře obnitkování je 4mm (celkově i s bezpečnostním stehem je 6mm), max. rychlost šití je 7.500 s.z.m., diferenciální podávání, centrální mazání. Kompletní šicí stroj se stavcem a deskou od firmy Kessler.

Pro tento stroj doporučujeme jehly SCHMETZ jehelní systém B-27 sílu jehly doporučujeme v závislosti na typu materiálu 

Značka Zoje
Počet nití: 4
Overlock na aplikace: universální
Horní podávání: ne
Overlock na šití materiálů: lehké a střední

Šířka obnitkování:

4 mm

Celková šíře stehu

6 mm
Vestavěný motor: ano

Osvětlení pracovní plochy LED

ano

Výška zdvihu patky

6 mm
Maximální rychlost šití: 7500 s.p.m.

System jehel:

B-27
Délka záruky: 12 měsíců
Kit complete set                          

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.