Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj coverlock Zoje ZJC2503-164M-BD SET

Šicí stroj coverlock Zoje ZJC2503-164M-BD SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJC2503-164M-BD SET
Šicí stroj coverlock Zoje ZJC2503-164M-BD SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Na objednávku
40.718 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 15 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj coverlock Zoje ZJC2503-164M-BD SET

Zoje 3-jehlový interlock s úzkým ramínkem, lemovačem, rozpich jehel 6,4mm se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje a poziciováním jehly - komplet.

3-jehlový, 5-nitný interlock s úzkým ramínkem pro lehké a střední materiály pro lemování páskou s lemovačem pro paspuli o šíři 35mm. Součástí je zabudovaný servomotor v hlavě stroje, který snižuje vibrace stroje. Rozpich jehel je 6,4mm, zabudované diferenciální podávání, spodní a horní krytí s možností vypnutí horního krytí, max. rychlost šití je 6.000 s.z.m., centrální mazání. Kompletní šicí stroj se stavcem, deskou Kessler.

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky SCHMETZ jehelní systém UY 128 GAS nebo UY 128 GAS SERV7 se sílou jehly dle šitého materiálu. 

Značka Zoje
Typ uložení: s ramínkem
Interlock stroje pro aplikace: lemování

Auomatická pozice jehly:

ano
Automatický odstřih nitě: ne

Automatický zdvih patky:

ne
Rozpich jehel: 6,4 mm
Vestavěný motor: ano

Výška zdvihu patky

6 mm
Maximální rychlost šití: 6500 s.p.m.

System jehel:

UY 128 GAS
Délka záruky: 12 měsíců
Kit complete set                          


Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.
 

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.