Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Průmyslový šicí stroj TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM EX

Průmyslový šicí stroj TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM EX


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 5904341681216
Kompletní automatický šicí stroj s vázaným stehem a AC servo motorem. Uzavřený systém mazání, USB. Dotykový display.
Dostupnost: Na objednávku
21.054 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 20.900 Kč
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Průmyslový šicí stroj TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM EX

Popis

Kultura šití a energetická úspora je základní vlastností těchto nových moderních šicích strojů v linii Texi. Model Texi Tronic 6 Neo je 1jehlový průmyslový šicí stroj s vázaným stehem, který má zabudovaný AC Servomotor 220-240 V a LCD panel v hlavě stroje, a uzavřený systémem mazání.

 

STROJE DODÁVÁME PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY SMONTOVANÉ, ZAŠITÉ S KOMPLETNÍM VYBAVENÍM, STAČÍ NAVLÉCI NITĚ A ŠÍT.

Sériově je ve výbavě dodáván: automatický odstřih nitě, automatické zapošívání, automatický zdvih patky s nastavením, nastavení pozice jehly, odhoz nitě, nastavení rychlosti šití, programovatelný panel s možností vkládání mnoha řady funkcí (počet stehů, zapošití, etikety atd.), profesionální zabudované LED osvětlení pracovní plochy.

 

Odhoz nitě je řešen elektromagneticky novou technologií. Odhoz nitě zajistí, že nit je během šití přidržena a vtažena do materiálu. Tím nezůstávají konečky nití při dalším šití a není potřeba zbytkovou nit na materiálu odstřihnout. Odhoz lze vypnout a zapnout dle potřeby.

 

Tichý chod, minimální vibrace, to jsou největší přednosti tohoto stroje. Zabudovaný elektromagnet zdvihu patky v těle stroje (starší modely mají elektromagnet venku ze zadní části a jsou hlučné) dělá stroj velmi tichým a luxusním. Tento šicí stroj je určen pro ateliéry, krejčovské dílny a opravny oděvů. Je vynikající pro průmysl. AC servomotor pracuje pouze, pokud šijete, ne během přípravy jako spojkové motory. Díky tomu ušetříte až 70% nákladů na energie.

Texi Tronic 6 Neo má nový jedinečný systém naprogramování délky nitě při odstřihu. Sami si můžete naprogramovat, jak dlouhý konec může být. Konec nitě může být až o polovinu kratší než u jiných modelů, což zkrátí konečnou úpravu výrobku.

Novinkou u modelu Texi Tronic 6 Neo je uzavřený dvou okruhový systém mazání. První okruh maže sekci, kde je chapač. Je zde signalizace, pokud není dostatek oleje. Pokud je oleje málo, stroj se automaticky zastaví a nedojde k poškození chapače.

 

Druhá sekce maže ostatní mechanické části s výjimkou jehelní tyče, kde je tzv. systém suché jehly. Nedochází tím k možnému kapání oleje na materiál. Tyto stroje se používají zejména v provozech s vyšší zátěží a v provozech s delikátními a drahými materiály, kde si nemůžete dovolit materiál ušpinit.

 

Zabudované USB je určeno pro dobíjené různých zařízení (mobily, tablety, LED lampičky atd.), napájení 5 V/1000 mA. Přehledný LCD displej a speciální systém odvětrání motoru dělá šicí stroj maximálně tichým a precizním ve své třídě.

 

Lifting feed mechanismus - speciální systém, který zajistí pomocí elektronického řízení motoru rozpoznání kolik vrstev šijete a upraví sílu motoru:

 

Technická specifikace:

 • Pro šití lehkých a středních materiálů
 • Spodní podávání
 • Napájení 220-240 V
 • Zabudovaný v hlavě stroje AC Servo 550 W motor
 • 70% úspora energie
 • Tichý chod, minimální vibrace
 • Automatické funkce: odstřih nitě, zapošití, zdvih patky, pozice jehly, odhoz nitě - nastavení rychlosti šití
 • Programovací panel ve standardu
 • Zabudované, 3stupňové, úsporné profesionální LED osvětlení pracovní plochy
 • Maximální rychlost šití 4.500 ot./min
 • Nastavitelná délka stehu do 5 mm
 • Centrální mazání
 • Jehelní systém 135x5 (134R) nebo 135x5 SERV7

 

Nabízíme tuto variantu v TEXI PREMIUM balení.

2 ROKY PRŮMYSLOVÁ ZÁRUKA PREMIUM EX
Poprvé v historii vám nabízíme plnou záruku po dobu 2 let.

STAND PREMIUM EX SILVER 2 - kovový, stabilní, univerzální stojan s výškovým nastavením a nastavením sklonu desky pro lepší pracovní podmínky. Prášková barva stříbrno-šedá RAL 9006, která odpovídá barvě linie Ergolinia židle v naší nabídce. S širokým pedálem.

TABLE TOP TSM PREMIUM EX - nejvyšší kvalita desek stolu vyrobené z překližky břízy (30 vrstev), která dokonale tlumí chvění. PREMIUM EX má špičkový laminátový povrch horní desky se strukturou určenou pro textilní průmysl. Je maximálně odolný proti mechanickému poškození, otěrům, olejům atd. Boční hrany jsou chráněny lištami ABS.

 

Jaké jsou výhody servo motoru s přímým pohonem - servo motor v hlavě?

Odstraněním řemene a kladky, které jsou běžnou součástí konvenčních šicích strojů, zvýšil systém přímého pohonu Texi stabilitu motoru a dosáhl méně vibraci. Přímý pohon má tak delší životnost, která se promítne do nižších nákladů za údržbu. Motor je také daleko efektivnější a tak budete mít nižší účty za energie. Díky této unikátní technologii, kdy servomotor nemá žádný příkon, když nešijete na proti spojkovým motorům, se cenový rozdíl velmi rychle smazává a tento stroj je do půl roku zaplacen, potom už jen šetříte.

 

Využijte plnou 2letou záruku. Kupte si variantu EX - více o této variantě zde: Průmyslové šicí stroje Texi, nejkvalitnější stroje přímo od českého výrobce

Užijte si tichý chod a ušetřete energii, která je dražší a dražší. Využijte plnou 2letou záruku. Kupte Texi.

 

Co bude v balíku - na paletě?

Smontovaný, kompletní průmyslový šicí stroj včetně podstavce se zabudovaným servomotorem o výkonu 550W (napájení 230V), stroj je připraven k okamžitému šití.

Výškově stavitelný podstavec s deskou odolnou proti chemikáliím od německé firmy Kessler o rozměru 106 x 55 x 4 cm (délka x šířka x síla)
Zásuvka na nářadí
Stojánek na nitě
Láhev oleje (u některých modelů není součástí a olej je již ve stroji)
Nářadí
Jehly a další potřebné maličkosti

 

Jak se k Vám stroj dostane?

1. Osobní odběr
Zdarma na našich pobočkách v Brně, Praze.

2. Paletovou přepravou
Šicí stroj bude zabalen smontovaný na paletě, paletu řidič složí za 1. zamykatelné dveře vašeho objektu.

3. Doprava naším servisním střediskem
Účtujeme cestu tam i zpět (podle mapy.cz - nejrychlejší trasa) dle sazebníku dopravy. Získáváte zdarma uvedení šicího stroje do provozu a jeho předvedení.

4. Určíte svého přepravce
Dopravu si zajistíte u vašeho přepravce a nahlásíte, komu máme šicí stroj předat.

Srovnání 1- jehlových strojů Texi:

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.