Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE / Průmyslové šicí stroje a overlocky ZOJE / ZOJE - 1-jehlové ploché průmyslové šicí stroje
Šicí stroj Zoje ZJ9803AR-D3/01-PF SET

Šicí stroj Zoje ZJ9803AR-D3/01-PF SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ9803AR-D3/01-PF SET
Šicí stroj Zoje ZJ9803AR-D3/01-PF SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Skladem
31.096 Kč , plus doprava
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj Zoje ZJ9803AR-D3/01-PF SET

Zoje automatický 1-jehlový šicí strojpro lehké a střední materiály s odstřihem, prodloužené rameno na 30cm, suchá jehla - kompletní.

Universální 1-jehlový šicí stroj s automatickými funkcemi na lehké a střední materiály. Standardně dodávaný s automatickými funkcemi: odstřih nitě, programování velikosti zapošití na konci a na začátku, zdvih patky, pozice jehly, odhoz nitě atd. Stroj má prodloužené rameno na délku 30cm. Stroj má uzavřený systém mazání, tzv. suchá jehla. Zabudované 3 stupňové osvětlení prac. plochy LED. Tento model má zabudovaný servomotor a ovládací panel v hlavě stroje. Díky tomu stroj pracuje tiše a bez vibrací. Zabudovaný ventilátor v hlavě perfektně chladí stroj. Spodní podávání, max. rychlost šití je 5.000 s.z.m., max. délka stehu je 5mm, zdvih patky je 13mm, centrální mazání.
Kompletní šicí stroj s deskou a stavcem od firmy Kessler.

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly SCHMETZ jehelní systém 135x5 nebo 135x5 SERV7, sílu jehly si zvolíte v závislosti na typu materiálu.

Značka Zoje
1-jehlový s vázaným pro materiály: lehké a střední
Druh podávání: spodní
Automatický odstřih nitě: ano

Auomatická pozice jehly:

Auomatická pozice jehly:

ano

Automatický zdvih patky:

ano

Automatické zapošití:

ano

Odhoz nitě:

ano
Vestavěný motor: ano

Typ mazání:

suchý oběh
Boční ořez: ne

Osvětlení pracovní plochy LED

ano

Max. délka stehu:

5.0 mm

Výška zdvihu patky

13 mm
Maximální rychlost šití: 5000 s.p.m.

System jehel:

135X5
Deska stolu standard 106 x 50 cm
Délka záruky: 12 měsíců
Kit complete set                          


Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.