Domů / PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE
Dírkovací šicí stroj ZJ5780S SET

Dírkovací šicí stroj ZJ5780S SET


Žádné hodnocení. Kód: ZJ5780S SET
Dírkovací šicí stroj ZJ5780S SET
Výrobce: ZOJE
Dostupnost: Skladem
107.910 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 5 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Dírkovací šicí stroj ZJ5780S SET

Zoje elektronický dírkovací šicí stroj , svorka pro dírky o délce 120mm - kompletní.

Multifunkční elektronický šicí stroj dírkovací na prádlo. Součástí je zabudovaný vysokorychlostní krokovací motor pracující na ose x a y. Zabudovaný servomotor v hlavě stroje. Automatické funkce: zdvih patky, odstřih nitě, posuv materiálu, regulace rychlosti šití, automatický prosek materiálu ) multifunkční vícenásobný prosek dírky, který umožní proseknutí dírky bez nutnosti výměny nože. Šicí stroj má zabudovaný bezpečnostní mechanismus při přetržení nitě. speciální moderní mazací systém, který zabrání znečištění materiálu od oleje. LED zabudované osvětlení pracovní plochy. pro šití lehkých a středních materiálů. Šicí stroje mají nový typ ovládacího panelu. 30 vzorů dírek je ve standardu ( z toho 4 typy vzorů pro ryglování. Možnost vlastního vytvoření vzorů dírek s možností editací a ukládání. (lze uložit až 99 vzorů). Standardní svorka 29 x 5 mm a 40 x 6 mm. Délka rozetnutí knoflíkové dírky 6.4 - 31.8 mm, max. zdvih patky 17 mm, max. šicí rychlost 3.600 s.z.m. Kompletní šicí stroj s deskou a stavcem od firmy Kessler..

Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly SCHMETZ jehelní systém 135x5 nebo 135x5 SERV7 sílu jehly zvolte v závislosti na typu šitého materiálu. 

Značka Zoje
Typ dírky: prádlová
Typ knoflíkové dírky: elektronická

Šířka obšití dírky:

2.5 - 5.0 mm

Délka dírky:

9.4 - 34.0 mm

Šíře ořezu:

6.4 - 31.8 mm
Maximální rychlost šití: 3600 s.p.m.

System jehel:

135X5
Kit complete set                          

Zoje je nejvetší společnost pro výrobu průmyslových šicích strojů v reginu Asie a je největším globálním distributorem šicích strojů. Roční produkce této společnosti je více než 350.000 kusů průmyslových šicích strojů. Tato společnost se stala absolutním leaderem a získala ocenění nejkvalitnější stroje roku 2013. Ne náhodou také vzniká společný závod Shanghai Pfaff - Zoje Machinery Industry  LTD a ZOJE Sewing Machine Co. vstupuje do společnosti Dürkopp Adler. Společnost Zoje je proto v dnešní době nejsilnější firmou na poli výroby šicích strojů a nyní i vy můžete využívat tyto výhody. Společnost Strima je oficiální exkluzivní distributor strojů Zoje v Evropě. Neváhejte proto a využívejte kvality a příznivé ceny.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.