Domů / PRACOVNÍ ŽIDLE-KOVOVÉ ŽIDLE / Pracovní židle ERGOLINIA
Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 1
Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 2
Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 3
Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 4
Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 5
Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 6
Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 7
Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 1/7Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 2/7Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 3/7Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 4/7Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 5/7Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 6/7Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI - 7/7

Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI


Žádné hodnocení. Kód: ERGOLINIA EVO2 PROFI
Pracovní židle s polstrováním - pneumatické zvedání a polohování opěradla
Výrobce: ERGOLINIA
Dostupnost: na dotaz
2.862 Kč , plus doprava
Doba dodání: 5 - 10 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Pracovní židle s polstrováním - ERGOLINIA EVO2 PROFI

 

Verze s polohováním opěradla.

Tato pracovní židle byla navržena a vyrobena pro lidi pracující ve výrobních provozech, kde je kladen velký důraz na ergonomii, ale pracovní tempo neumožňuje zacházet s vybavením příliš jemně.

Pětiramenná ocelová základna vyrobená z tenkých profilů, pneumatické zvedání, které lze upravit až do výšky 63 cm, kvalitní čalounění (ergonomické) sedací a opěrné plochy, absorbér nárazů vyrobený z pružinové oceli umožňuje poskytovat dvouletou záruční dobu. Čalouněná verze je vyrobena pro zákazníky, kteří ocení pohodlí a pro jednosměnný provoz.

Pod označením EVO4 můžete nalézt identickou židli, u níž je čalouněná sedací a opěrná plocha nahrazena překližkou (pro zákazníky kteří ocení komfort, ale pracovní prostředí neumožňuje používání čalouněných židlí - opravny, tiskárny, laboratoře a vícesměnné provozy).

Ergolinia série - vynikající židle pro švadleny. Čalounění v černé barvě - laminovaný polyesterový materiál, vyrobené z nehořlavých vláken - odolné proti opotřebení, vyplněn 3mm vrstvou pěny (pohodlné sezení), používané předními výrobci vozů. Jestliže vytváříte zdravé a ergonomické místo pro vaše výrobce oděvů, zajišťujete větší efektivitu a zábavu pro Vás. V krátkém čase získáte zpět investované peníze.

Výhodou židlí ergolinia je hlavně možnost dokoupení jednotlivých komponentů a snadná výměna. Každá část židle je jednoduše vyměnitelná a ceny komponentů jsou skutečně velmi nízké.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.