Domů / Podle výrobce / BABY LOCK
Šicí stroj Ruční steh SASHIKO

Šicí stroj Ruční steh SASHIKO


Žádné hodnocení. Kód: SASHIKO Produktové číslo: 4932779367038 Doprava zdarma
Šicí stroj s ručním stehem Sashiko
Dostupnost: Skladem
38.990 Kč
Doba dodání: 3 - 10 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Šicí stroj Ruční steh SASHIKO

Šicí stroj na ruční steh Baby Lock Sashiko

Šicí stroj na ruční steh Baby Lock Sashiko je unikátní šicí stroj, který napodobuje ruční šití.  Šicí stroj Baby Lock Sashiko se hodí pro šití v domácnosti i malých firmách. Tento šicí stroj má jedinečný systém jehly a možnost nastavení délky stehu i mezery mezi stehy od 2 do 5 mm. Speciální jehla ve spolupráci s uzavíracím systémem dosahuje přesně stanovených stehů a přesných mezer k vytvoření ručního vzhledu. Nastavitelné krokování výšky přítlačné patky při šití, umožňuje snadné otáčení látkou a přesné šití kruhů, čtverců a dalších tvarů. Tento šicí stroj má kontrolní LED diody a osvětlení diodovou zářivkou pro maximální viditelnost při šití. Název šicího stroje vznikl od tradiční japonské prošívací techniky Sashiko.

 


Sashiko je tradiční japonská technika prošívání. Technika, která byla po dlouhá léta výhradně ruční prací je nyní zaležitostí, kterou můžete šít i na šicím stroji. Ruční steh Sashiko je vhodný nejen pro prošívání, ale také pro ozdobné vzory a stehy. Můžete jej ale také využívat například při prošívání klasického quiltu nebo art quiltu. Šicí stroj Sashiko šije rychlostí až 600 stehů za minutu a je vyráběn v Japonsku.

Funkce pro šicí stroj na ruční steh Baby Lock Sashiko:

Nastavitelná délka stehu od 2 do 5 mm
Nastavitelná mezera mezi stehy od 2 do 5 mm
Kontrolní LED diody
Osvětlení diodovou zářivkou ve tvaru U
Stůl pro rozšíření šicí plochy (není v ceně stroje)
Nastavitelná výška přítlačné patky

 

Více o značce Baby Lock se dozvíte v článku Overlocky Baby Lock.

 

Video ukázka : Šicí stroj Sashiko ruční steh.

Baby Lock

Baby Lock je světová špička v oblasti designu, technologií a kvality overlockového šicího průmyslu. Společnost Baby Lock stále nabízí díky novým vylepšením moderní stroje s nejsnadnějším ovládáním a originálními inovacemi. Společnost Baby Lock i přes velkou konkurenci stále drží přední příčky ve výrobě overlocků a šicích strojů především díky patentům, které jiné stroje nemají. Příkladem může být patentované navlékání nití vzduchem - Jet-Air Threading, které navleče nit prakticky samo. Stačí jen umístit konec nitě do smyčkovače v kterémkoli navlékacím portu a zmáčknout páčku. Baby Lock, to je značka, která přenesla výhody a profesionalitu průmyslových overlocků do světa domácnosti.


 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.