Domů / DOMÁCÍ ŠICÍ STROJE
Šicí stroj Brother J14 S - 1
Šicí stroj Brother J14 S - 2
Šicí stroj Brother J14 S - 3
Šicí stroj Brother J14 S - 4
Šicí stroj Brother J14 S - 5
Šicí stroj Brother J14 S - 6
Šicí stroj Brother J14 S - 7
Šicí stroj Brother J14 S - 1/7Šicí stroj Brother J14 S - 2/7Šicí stroj Brother J14 S - 3/7Šicí stroj Brother J14 S - 4/7Šicí stroj Brother J14 S - 5/7Šicí stroj Brother J14 S - 6/7Šicí stroj Brother J14 S - 7/7

Šicí stroj Brother J14 S


Žádné hodnocení. Kód: Brother J14 S
Šicí stroj Brother J14 S je jednoduchý mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití od značky Brother. Šicí stroj J 14 je vybaven 14 šicími programy, rotačním chapačem, poloautomatickým obšíváním knoflíkové dírky (ve 4 krocích) a volným ramenem
Výrobce: BROTHERBROTHER
Dostupnost: Skladem
3.090 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 - 10 Dnů
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY

Šicí stroj Brother J14 S

Popis zboží

Šicí stroj Brother J14 S je jednoduchý mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití od značky Brother. Šicí stroj J 14 je vybaven 14 šicími programy, rotačním chapačem, poloautomatickým obšíváním knoflíkové dírky (ve 4 krocích) a volným ramenem. U tohoto typu stroje je délka i šířka stehu přednastavena a nelze ji regulovat. Možnost regulace napětí horní nitě. Šicí stroj ocení ti, kteří šijí jen občas nebo začátečníci.


Hlavní funkce, které nabízejí šicí stroje Brother J14 S:

14 šicích programů
Volné rameno
Horizontální rotační chapač
Zpětné šití
Poloautomatická knoflíková dírka na 4 kroky
Regulace napětí horní nitě
Navíjení spodní cívky
Systém pro rychlou výměnu šicí patky
Regulace rychlosti pomocí šlapátka


Základní příslušenství pro šicí stroje Brother J14 S - v ceně stroje:

Patka univerzální
Patka na knoflíkové dírky
Zipová patka
4 ks cívka
Set jehel
ŠroubovákZnačka Brother nabízí možnost dokoupení široké škály doplňkového příslušenství, které naleznete v kategorii příslušenství Brother šicí stroje. Patky je třeba vybrat podle šířky stehu Vašeho stroje. Pokud je u patky uvedeno 5 mm, patku lze použít pro mechanické šicí stroje Brother s šířkou stehu až 5 mm. Patky 7 mm jsou vhodné pro elektronické šicí stroje Brother s šířkou stehu až 7 mm (od modelu NV 10 výše). Není-li u patky uveden údaj o šířce stehu, je vhodná pro všechny šicí stroje Brother. Nabízíme patky originální Brother i alternativní (neoriginální). Oba typy patek jsou dodávány a odzkoušeny dovozcem Brother a jsou na strojích Brother plně funkční.


V sekci galanterie naleznete řadu pomůcek, které je možno využít při domácím šití jako např. jehly, souprava šití, celá souprava patek, krejčovské nůžky, špendlíky, kreslící křídy a fixy na textil, tašky na šicí stroje, olej pro šicí stroje a další.
 

Porovnání nejmenších šicích strojů:

 

Brother KE 14

Brother KD 144

Brother J 14 S Brother J 17      
Počet stehů 14  14 14  17      
Chránič prstů ano  ano  -  -      
Typ chapače rotační  rotační  rotační rotační      
Designové panely -  ano  -  -      
4 kroková knoflíková dírka ano ano ano ano      
Osvětlení ano ano ano ano      
Menší nožní spouštěč -  -  -  -      
Menší rozměry než klasický šicí stroj - - -  -      
Možnost výměny patek ano  ano  ano ano      
Hmotnost stroje 5,5 kg  5,5 kg  5,5 kg 5,5 kg      


 

Brother

 

Brother je japonská značka, která se řadí mezi špičku světových značek. Jejich pýchou je především velká užitečnost ovládání, které je jednoduché a příjemné i pro úplné začátečníky. Značka Brother je na trhu více než 20 let a za tu dobu si vybudovala jméno a zázemí.
Široky sortiment, vysoká kvalita, spolehlivostjednoduchost obsluhy neustálý vývoj, to je jistota, kterou Vám značka Brother může nabídnout.
Od značky Brother nabízíme šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky a také řezací plotry a jejich rozmanité příslušenství. Široké příslušenství značky Brother je samozřejmostí a vy se tak můžete těšit, že u nás, na e-shopu Ráj šití, najdete vše, co od značky Brother potřebujete.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.