Domů / DOMÁCÍ ŠICÍ STROJE / Šicí stroje - PFAFF

Šicí a Vyšívací stroj PFAFF CREATIVE 2.0


Žádné hodnocení. Kód: Pfaff Creative 2.0 Doprava zdarma
Šicí a vyšívací elektronický stroj Pfaff Creative 2.0
Výrobce: PFAFFPFAFF
Dostupnost: na dotaz
39.013 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 36.990 Kč
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Šicí a Vyšívací stroj PFAFF CREATIVE 2.0

DÁREK =

ZDARMA SW PROGRAM V PLNÉ VERZI NA TVORBU VÝŠIVEK S ČESKÝM NÁVODEM V HODNOTĚ 27.791,- KČ (nejedná se o zkušební verzi).

Šicí a vyšívací stroj PFAFF creative 2.0 splňuje nejvyšší požadavky a nastavuje novou laťku dokonalosti. Cena šicího stroje je bez vyšívacího modulu.


Vaše výrobky potřebují pro svůj růst prostor. Šicí a vyšívací stroj PFAFF® creativeTM 2.0 Vás dostane svou optimální konstrukcí, která Vám nabízí fantastickou volnost pohybu a neuvěřitelný prostor vpravo od jehly (250 mm ).
Vložte vrstvy látky s výplní pod přítlačnou patku a hned si uvědomíte ten úžasný prostor. Děláte často trubkovité výrobky? Žádný problém, díky nejdelšímu štíhlému volnému ramenu na trhu.
Dvojité osvětlení ozařuje Váš pracovní prostor beze stínů. Všimněte si přehledu základních i ozdobných stehů na víku – jen se podívejte, co vše máte k dispozici.
Tlačítky pro přímou volbu si snadno vyberete. Velký jasný grafický displej Vám ukáže zvolený steh ve skutečné velikosti, spolu s doporučeným nastavením. Kterékoli nastavení můžete změnit po malých úsecích a jakékoli změněné nastavení můžete uložit do paměti stroje k pozdějšímu použití.
Nikdy předtím nebyla přesnost tak snadná. Funkce umístění stehu Vám umožňuje umístit steh přesně tam, kde jej chcete mít. Přesným umístěním ozdobných i základních stehů zdokonalíte ozdobné prošívání i další efekty.
Šicí a vyšívací stroj PFAFF creative 2.0 nabízí na začátku i na konci každého švu automatické zapošití pro rychlé a snadné zakončení. Zmáčknutím tlačítka automaticky odstřihnete horní i spodní nit a přítlačná patka se automaticky přesune do horní polohy. Čidlo spodní niti Vás upozorní, když spodní nit dochází.
S jedinečnou patkou Sensormatic dosáhnete dokonalost i při šití knoflíkových dírek. Oba sloupečky knoflíkové dírky se šijí v témže směru, proto vypadají bezchybně a jsou jedna jako druhá.
Ponořte se do fascinujícího výběru ozdobných stehů PFAFF® 9 mm. Zkombinujte je s vyšívacími vzory a vytvořte jedinečné zdobení.

Vlastnosti :

* 153 programů (základní stehy, knoflíkové dírky, 9mm ozdobné stehy, křížkové stehy, lemovací a quiltovací stehy, vyšívací abeceda.)
* paměť na uložení svých stehů (10)
* Příkazy do naprogramovaných řad. Do řady stehů si můžete naprogramovat zapošití, zastavení atd.
* Velký pracovní prostor pro šití velkých výrobků (Od okraje vnitřní hrany stroje k jehle je 25cm (u běžných strojů je to mezi 15-19 cm)
* extra dvojité osvětlení, které osvětlí Váš prostor bez stínů
* IDT systém - rovnoměrné podávání látky
* Velký osvětlený informační displey
* Šití volným pohybem. Pro snadné quiltování a krásné výšivky volným pohybem.
* 37 poloh jehly
* Integrovaný navlékač jehly
* Knoflíková dírka Sensormatic. Výhradní patka pro knoflíkové dírky Sensormatic zaručuje profesionální vzhled knoflíkové dírky na každé látce. Obě strany dírky se šijí stejným směrem a jsou zcela shodné. Každá dírka má vždy přesnou délku.
* tlačítko zapošití
* tlačítko pro zrcadlové šití stehu
* tlačítko pro pomalé šití
* TAPERING pro všechny stehy 9 mm. Postupně zvyšuje nebo snižuje šířku na začátku a na konci kteréhokoli stehu. Další tvůrčí možnosti získáte volbou různých úhlů.
* Zabezpečení šířky stehu. Omezuje šířku stehu na středový rovný steh, aby nedošlo ke zlomení jehly při používání stehové desky a/nebo patky pro rovný steh.
* bohaté příslušenství stroje obsahuje : standardní přítlačná patka, patka na ozdobné stehy, patka pro slepý steh, zipová patka, patka pro knoflíkové dirky - sensormatic, patka pro ruční knoflíkové dirky, patka lemovací, patka pro volný pohyb/látání, niťová síťka, vodítko okraje, plyšová podložka, nástroj k výměně žárovky, šroubovák, páráček, štěteček, odvíjecí kotouček velký, střední a malý, sada cívek, sada jehel, velký ochranný plastový kufr.

 

Stojí za pozornost
Příslušenství Pfaff - cívky 10 ks na spodní niť (J) Příslušenství Pfaff - cívky 10 ks na spodní niť (J) Kód:  820921096
Na objednávku
Příslušenství Pfaff - cívky
175 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.