Domů / DOMÁCÍ ŠICÍ STROJE

Šicí,quiltovací a vyšívací stroj BROTHER Innov-Is V7 + DÁREK


Žádné hodnocení. Kód: Brother Innov-Is V7 Produktové číslo: 4977766716307 Doprava zdarma Akce Akce
Šicí,quiltovací a vyšívací stroj Brother Innov-Is V7.
Výrobce: BROTHERBROTHER
Dostupnost: na dotaz
123.560 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 122.180 Kč
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Šicí,quiltovací a vyšívací stroj BROTHER Innov-Is V7 + DÁREK

Brother Innov is V7 - Šicí, Quiltovací a Vyšívací stroj

Výjimečný šicí, quiltovací a vyšívací stroj, se kterým uděláte nádherné výšivky, usnadní vám quiltování a šití všeho, nač si jen vzpomenete. Velice intuitivně a lehce se ovládá, poskytne vám nespočet promyšlených funkcí a detailů, které vám usnadní šití. Bude vás to bavit!

Šicí stroje Brother nikdy předtím neměly tolik prostoru! Prostor mezi tělem stroje a jehlou nazývaný délka ramene je 28,5 cm. Už se nemusíte bát ušít obrovskou deku!

Stroj má široký výběr šicích programů - najdete zde 531 druhů stehů. Najdete zde vše, co hledáte. Vyberte z široké palety šicích vzorů nebo si vytvořte svůj vlastní. Můžete šít klasické stehy, overlockové, strečové, vyšívací včetně quiltovacích, dekorativních, stehy na aplikace, vintage vzory, vzory našich babiček nebo crazy moderní, vzor 'I Love You' a nespočet dalších. Samozřejmostí je 5 druhů písma včetně azbuky a japonských znaků.

Pokud nenajdete přesně ten steh, který hledáte, můžete si snadno vlastní vzor vytvořit. Buď použijete stávající vzor, změníte jeho výšku, šířku a hustotu. Vzor si můžete uložit a používat ho opakovaně. Stroj Innov-is V7 vám také dovolí být kreativní a kombinovat stehy, písmena nebo sekvence, vytvářet jména.

Stroj má mezi stehy i všesměrové šití - umí podávat látku nejen dopředu a dozadu, ale také vlevo, vpravo a po úhlopříčkách. Můžete tedy přišít štítek na deku, přišít záplatu na úzkou nohavici.

Brother Innov-is V7 je nabitý naprosto novými a inovativními technologiemi!

Exkluzivní patka pro horní podávání

Tato šikovná patka vám dovolí naprosto jednoduše a dokonale šít neuvěřitelnou škálu různých látek (od rifloviny po hedvábí). Tato exkluzivní patka pro horní podávání je poháněná samostatným motorem a podává látku přesně podle typu látky, který vyberete na dotykové obrazovce. Jednoduše nastavte požadovaný druh pomocí kláves + a - a uložte nastavení do paměti, abyste ho mohli použít i příště. Pokud není horní podávání třeba, můžete patku jednoduše odmontovat.

Laserové vodítko pro šití

Innov-is V7 má v sobě supermoderní laserové vodítko. To vám zobrazí perfektně rovnou linku přímo na látku před patkou. Jednoduše veďte látku podél linky. Neuvěřitelně vám to usnadní rovné šití stejně jako lemy, paspulky, všívání stužky a prýmku. Pozici čáry vodítka můžete nastavit v rozsahu 14 mm. Můžete tedy vodítko nastavit výrazně vlevo nebo vpravo od patky a chytit přesně tu linii, kterou chcete. Je to perfektní jak pro šití patchworkových bloků, tak pro rovné prošívání.

Pokud chcete linii laserové čáry rychle nastavit na konkrétní pozici, použijte ultrasonické pero. Perem snadno označíte bod, kde chcete linku mít a stroj už vše ostatní udělá sám.

Dokonalé a kreativní šití s novým Ultrasonickým perem...

Automatické umístění vzoru

Ultrasonické pero spolupracuje se senzory na těle stroje a vy tak můžete naprosto jednoduše umisťovat svoje výšivky. Jednoduše použijte pero a označte vybranou pozici a úhel umístění vyšívacího vzoru na látku.

Pozice jehly

Nastavte pozici jehly pro rovný steh jednoduše tak, že na látce vyznačíte ultrasonickým perem kde chcete šít steh. Innov-is V7 začne šít přesně v zadané pozici.

Přizpůsobte si šířku cik caku nebo dekorativních stehů

Použijte pero a upravte šířku stehu a jeho pozici pouze dotykem a klepnutím tam, kde chcete, aby steh začal. Také vyznačte jak dlouhý steh chcete ušít. Pak si sedněte bokem a nechte šít stroj samotný!

Jednoduché a přesné zakončování

Stejně jednoduché, jako začít vzor v určitém místě, je nyní i ukončení šití přesně na konci vzoru. Pouze zmáčknete pozici, kde chcete ukončit šití a stroj sám zastaví a ukončí steh v tomto bodě. Navíc stroj Brother Innov-is V7 umí také automaticky nastavit délku stehu tak, aby se přizpůsobil prostoru, který mu dáte. Takže stroj intuitivně zastaví v koncovém bodu bez toho, aby zůstal dekorativní steh v půli.

LED ukazovátko místa vpichu jehly pro dokonalé pozicování

S novou vyšívací patkou vybavenou LED ukazovátkem není problém perfektně umístit výšivku. Led dioda vyznačí přesně místo, kam vpíchne jehla a tím vám přesné pozicování výšivky změní na pouhé zmáčknutí několika tlačítek na dotykové obrazovce.

ICAPS - Innov-is V7 Continuous Automatic Pressure System (ICAPS) - v překladu systém automatického řízení přítlaku patky.

Zatímco vy šijete, stroj nepřetržitě detekuje tloušťku látky a automaticky upravuje přítlak patky tak, abyste měli perfektní každý steh i při přešívání tlustších vrstev látky například ve švech. Největší využití má tento systém při vyšívání volným pohybem, kdy zajišťuje perfektní stehy i na více vrstvách látky.

Brother Innov is V7 je ale i nevšední vyšívací stroj!

Vyšívací plocha tohoto nového stroje je 30cm x 18cm. Stroj má v paměti 227 vzorů výšivek, ze kterých můžete vybírat výšivky pro své projekty. Přímo ve stroji je také 17 různých druhů písma, která můžete vyšívat bez použití počítače. Stroj jde velice jednoduše propojit s počítačem buď přímo pomocí kabelu nebo přes USB flash disk. Tak do něj jednoduše nahrajete nečekané množství výšivek!

I ve funkci vyšívání byl stroj vybaven dlouhou řadou nevšedních funkcí:

Obrovský barevný dotykový LCD display

Stroj lehce zvládnete ovládat - pomocí velké barevné dotykové obrazovky! Jedním dotykem prstu nebo dotykového pera vyberete steh nebo výšivku, nastavíte parametry stehu, editujete vyšívací vzory a upravujete stehy. Díky těmto skvělým funkcím není problém vytvořit ve stroji vlastní výšivky. Na barevné obrazovce přesně vidíte odstíny nití, což je při vyšívání složitých vzorů velice důležité. Na obrazovce lze samozřejmě zadávat šití písmen, jmen a nápisů, výšivky otáčet, měnit jejich velikost a umisťovat v rámečku.

Na obrazovce stroje vidíte hodiny, pracujete zde s veškerým nastavením a najdete zde i videa, návody a doporučené nastavení.

Při vyšívání přesně vidíte, jak dlouho trvá vyšití celé výšivky i jednotlivých odstínů a funkce hodin vám pomáhá určit čas, kdy bude opět třeba přijít a vyměnit nitě! Velice přehledně vidíte jednotlivé vyšívané plochy, jejich odstíny a pořadí.

Editace vzorů na obrazovce

Stroj je vybaven plně funkčním systém úpravy výšivky na obrazovce stroje. Nástroj pro umístění výšivky v rámečku vám umožňuje pomocí funkce "Drag and drop" pozicovat výšivku kam jen chcete. Výšivku lze zvětšit, zmenšit, otáčet a vytvářet její zrcadlový obraz. Upravte si výšivku tak, aby vyhovovala přesně vašim kreativním představám! NEJ Šicí stroje vám dokáží zaškolit a představit všechny možnosti.

Automatické nastavení napětí nitě

Innov-is V7 při vyšívání automaticky upraví napětí nitě podle vámi zvoleného nastavení!

Senzory kontroly přetržení nitě

Senzory kontrolují přetržení horní i spodní nitě. Při detekci problému stroj zastaví vyšívání a informuje vás, že je přetržená horní nit nebo došla nit na spodní špulce.

Mechanismus zasouvání rámečků

U tohoto stroje rámečky jednoduše zasouváte do vyšívací jednotky, můžete je tedy rychle upevnit a vytáhnout. Samozřejmostí je automatický odstřih nitě, který odstřihne horní i dolní nit naspodu výšivky při každé změně barvy.

Samozřejmostí jsou pak další a další funkce, které jsou obsaženy i ve stroji Brother Innov-is V7

Jednoduché navlékání nitě

Vyšívací stroje Brother jsou proslulé svým naprosto jednoduchým a komfortním navlékáním horní nitě. U tohoto stroje ale šli ještě dál. Nit navléknete pouhým stisknutím tlačítka! Stačí nit pouze navést k jehle a do ouška jehly navleče stroj nit už sám.

Samozřejmostí je automatický odstřih nitě.

Nezávislé cívkování

Cívky můžete navíjet i během vyšívání.

Extra jasné osvětlení pracovní plochy pomocí LED diod

Osvětlení bylo navrženo tak, aby plně osvětlovalo celou pracovní plochu. Vidíte přesně každý detail a světlo je zároveň barevně věrné. Vidíte každý odstín bez ohledu nato, jestli je den nebo noc. Síla osvětlení je plně nastavitelná, takže si můžete nastavit úroveň osvětlení podle sebe.

Eko-mód - pokud stroj chvíli nepoužíváte, automaticky se přepne do módu spánku, který šetří elektrickou energii.

Kolenní páka - Mějte volné ruce a zvedejte patku kolenem. Tato funkce je ideální jak pro prošívání velkých dek, tak pro šití drobností, kdy každou chvíli otáčíte látku a zvedáte patku.

3 cívková pouzdra - stroj je vybaven už v základním vybavení třemi cívkovými pouzdry. Najdete zde klaciké cívkové pouzdro, quiltovací a vyšívací cívkové pouzdro s vyšším napětím spodní nitě a cívkové pouzdro určené pro šití silnou spodní nití nebo bavlnkou.

Rychlé nasazení spodní nitě

Stačí pouze vložit plnou cívku a navést nit do vodiče. A můžete šít nebo vyšívat dál.

Nejdůležitější parametry

 • 531 šicích stehů
 • 5 druhů šití abecedy včetně azbuky a japonských znaků
 • 14 druhů šití knoflíkových dírek
 • neuvěřitelně dlouhé rameno - 28,5 cm
 • rychlost šití až 1050 stehů / minutu
 • ovládání pomocí velkého barevného dotykového display
 • navlékání horní nitě stisknutím tlačítka
 • automatický odstřih nitě
 • elektronický zdvih patky tlačítkem nebo kolenní pákou
 • jasné a věrné LED osvětlení
 • intuitivní ovládání pomocí tlačítek na dotykové obrazovce
 • Duální podávání se samostatným pohonem (pouze u strojů značky Brother)
 • Ultrasonické pero (pouze u strojů značky Brother)
 • Laserové vodítko linky (pouze u strojů značky Brother)
 • Vyšívací patka s LED ukazovátkem (pouze u strojů značky Brother
 • 227 vyšívacích vzorů (včetně 13 určených pro bobbin work - šití silnou spodní nití)
 • 17 druhů písma pro vyšívání v rámečku (včetně japonských znaků)
 • úprava šicích i vyšívacích vzorů přímo na obrazovce stroje
 • rotace a kombinace výšivek
 • 2 USB porty - jeden pro USB flash disk a druhý pro propojení stroje přímo s počítačem
 • 7-řadý podavač, řízení rychlosti stroje
 • ICAPS - automatický systém řízení přítlaku patky
 • úsporný mód spánku
 • hodiny
 •  

Standardní příslušenství

 • Vyšívací jednotka
 • Vyšívací rámeček 30 x 18 cm
 • Vyšívací rámeček 10 x 10 cm
 • Vyšívací patka
 • Patka pro knoflíkovou dírku
 • Obnitkovací patka
 • Patka pro monogramy
 • Patka pro všívání zipu
 • Patka pro cik - cak - ve stroji
 • Patka pro slepý steh
 • Patka pro přišívání knoflíků
 • cívkové pouzdro pro klasické šití + krycí destička - ve stroji
 • cívkové pouzdro pro quiltování a vyšívání + krycí destička
 • cívkové pouzdro pro bobbin work + krycí destička
 • vyšívací patka s LED ukazovátkem
 • Duální podávání se samostatným pohonem
 • Ultrasonické pero
 • Laserové vodítko linky

Dokoupitelné příslušenství:

 • multifunkční pedál
 • rozšiřující stolek
 • rámeček 2x6 cm
 • rámeček 13x18 cm
 • rámeček 26x16 cm
 • bordurový rám
 • rozšiřující stojan na 10 nití
 • vyšívací sada podkladových materiálů
 • sada 30 nebo 60 vyšívacích nití

Video ukázka: vyšívací stroj BROTHER Innov-is V 7

 

Porovnání vyšívacích strojů Brother:

  NV 750 V3 V5 V7
Šicí funkce - - ano ano
Počet stehů (pro klasické šití) - - 531 531
Velikost vyšívací plochy 130 x 180 180 x 300 180 x 300 180 x 300
Rychlost vyšívání 650 1050 1050 1050
LED ukazovátko v patce - - lze dokoupit lze dokoupit
Laserové liniové vodítko - - - ano
Ultrasonické pero - - - ano
Duální podavač (kráčející patka) lze dokoupit lze dokoupit lze dokoupit ano
Navlékač jehly poloautomatický zcela automatický zcela automatický zcela automatický
Kolenní páka - - ano ano
Automatický odstřih nitě ano ano ano ano
Vzdálenost vpravo od jehly   285 mm 285 mm 285 mm
Barevný displej - ano ano ano
Dotykový displej ano ano ano ano
Automatické nastavení přítlaku patky ICAPS - - ano ano
Počet abeced 6 17 17 17
Uložené vyšívací vzory 136  227  227  227
Bláznivé quiltovací stehy - - -  ano
Bobbin work  lze dokoupit lze dokoupit lze dokoupit lze dokoupit
Rámečky v základní výbavě  130x180  180x300 100x100  180x300 100x100   180x300 100x100

 

 • Důležité upozornění !!!! Prosím uvědomte si, že koupit  vyšívací stroj není jen o tomto stroji. To je jen polovina úspěchu. Ke kvalitní výšivce potřebujete mít hlavně komplexní služby a to jak poradit s vyšívacím programem, nejen ve výběru, ale hlavně se zpracováním výšivky v budoucnu. Vyšívací program si vyberte v kategorii : Programy pro tvorbu výšivky. Dále potřebujete kvalitní vyšívací nitě a to například viskozové, které zaručí hezkou, lesklou plnobarevnou výšivku a nebudou se vám zbytečně trhat i při vyšších rychlostech, tyto naleznete v kategorii :  Vyšívací nitě.  Také potřebujete mít kvalitní podkladové materiály a to jak pro vyšívání písma, nebo pro výšivku, která vykrývá celou plochu. Ne každý vám totiž poradí, že špatně zvoleným podkladovým materiálem může dojít v budoucnu k deformaci výšivky, kdy je třeba písmo nečitelné, nebo se začne výšivka kroutit i s materiálem po vyprání, podkladové materiály najdete v kategorii: Podkladové střihací a trhací materiály.  Také byste měli vědět, že na froté ručníky, smyčkové tkaniny a úplety , se používají hydrofolie, aby stehy nepronikly do látky, čímž se výrazně zlepší kvalita výšivky a sníží se počet použitých stehů. Tyto materiály najdete v kategorii: Hydrofolie - vodou rozpustne folie .  Nebo, že malé výšivky, které nejdou přichytit do rámečku můžete dočasně přilepit a zpěvnit dočasným lepidlem, které najdete v kategiorii: Dočasná lepidla pro strojní výšivku a fixaci. A takto bychom mohli plynule přejít k  jehlám na různé materiály, jako je pletenina  s kulatou špičkou, jehly na kůži se špiškou pro výsek, které najdete v kategorii: Jehly pro vyšívací stroje atd. Prostě, vyšívání je radost, ale musíte vědět jak. Koupě vyšívacího stroje není koupě ledničky, nebo mixeru. Tyto informace a materiály vám nabídne pouze zkušený prodejce. Takže, nedívejte se jen na cenu, ale hlavně na služby.  Naše nabídka je nejen široká, ale nabízíme vám hlavně kvalitní servis vyšívacích strojů.

  Nekupujte zajíce v pytli! My Vám prodáme šicí stroje Brother za internetovou cenu a ještě Vám je zdarma předvedeme, odborně vysvětlíme - to je náš standard.

  Nemůžete si vyšetřit čas k návštěvě naší kamenné prodejny? Nevadí! Pokud si šicí, vyšívací stroje a overlocky Brother objednáte v našem internetovém obchodě, před odesláním je důkladně přezkoušíme, seřídíme a překontrolujeme kompletnost příslušenství.  Zákazník tak od nás obdrží šicí, vyšívací stroje a overlocky Brother pouze v bezvadném stavu. Z našich mnoholetých zkušeností máme ověřeno, že se tímto způsobem předchází zbytečným následným reklamacím.

  Novinka - jsme jediná firma, která nabízí PREVENTIVNÍ PROHLÍDKUSUPER ZÁRUČNÍ SERVIS - využijte této nabídky a zapomeňte na problémy s opravou v době záruky. V případě poruchy jednoduše zavoláte na servisní linku +420 571 118 826 sdělíte závadu a potom jen čekáte, kdy si stroj od vás vyzvedneme, opravíme a s malým dárkem pošleme zpět na vaši adresu.  A to vše zdarma. Podmínky preventivní prohlídky najdete zde, a podmínky super záruky naleznete zde.  Díky této službě ušetříte v případě problémů nemalé prostředky.

  Navštivte náš e-shop  www.sici-stroje.eu  nebo kamennou prodejnu Šicí a vyšívací stroje, Komenského 882, Slavičín. Bezproblémové parkování.

  V případě zájmu o další volitelné příslušenství, navštivte kategorii Originální patky a příslušenství pro šicí, vyšívací stroje a overlocky BROTHER.

  Také vám doporučujeme dokoupit různé typy jehel SCHMETZ a ORGAN určené pro tkaniny jako pleteniny, mikrotex, kůže, jehly pro quiltování atd.. Kompletní nabídku jehel najdete v kategorii Jehly pro domácí šicí stroje SCHMETZ, ORGAN.

  ZÁRUKA NA ŠICÍ STROJ BROTHER JE 3 ROKY.

  Kvalitní záruční a pozáruční servis s komfortním vyzvednutím šicího stroje přímo u zákazníka je naprostou samozřejmostí !

  Brother

  Šicí stroje Brother mají dlouhou tradici. Základy společnosti pro šicí stroje byly položeny již v roce 1908 v Japonsku, již v roce 1925 byl založen výrobní provoz na domácí šicí stroje Brother, a o tři roky později již byly vyráběny první průmyslové šicí stroje pod názvem Brother. V současnosti jsou šicí stroje Brother oblíbenou značkou šicích strojů díky nízké poruchovosti strojů, pravidelným novinkám, které splňují aktuální požadavky zákazníků, ať se již jedná o běžné základní domácí šití pro minimální potřebu nebo pravidelnou činnost nebo o patchwork či o vyšívací stroje nebo o vyšívací stroje či kombinaci šicí a vyšívací stroje. Overlocky Brother patří mezi oblíbené a kvalitní stroje pro používání v domácnosti s dlouhou životností.


 

Štítky
Příslušenství ke stroji
RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 20 x 60 mm NEBO 30 x 40 mm EF73 RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 20 x 60 mm NEBO 30 x 40 mm EF73 Kód: XC8479152
skladem
RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 20 x 60 mm NEBO 30 x 40 mm EF73
1.361 Kč
Detail
BROTHER - Vyšívací rámeček EF76 (300x180 mm) BROTHER - Vyšívací rámeček EF76 (300x180 mm) Kód: EF76
Skladem
Rámeček vyšívací EF76 (300x180 mm)
2.963 Kč
Detail
BROTHER - Vyšívací rámaček EF74 (100x100 mm) BROTHER - Vyšívací rámaček EF74 (100x100 mm) Kód: EF74
Skladem
Rámeček vyšívací EF74 (100x100 mm)
1.800 Kč
Detail
BROTHER - Vyšívací rámeček vyšívací EF73 (20x60 mm) BROTHER - Vyšívací rámeček vyšívací EF73 (20x60 mm) Kód: EF73
Skladem
Rámeček vyšívací EF73 (20x60 mm)
1.256 Kč
Detail
Patka řasící XC1953052/F012 Patka řasící XC1953052 /F012 Kód: XC1953052
Skladem
Patka řasící XC1953052/F012
403 Kč
Detail
Patka obrubovací - picot XC1965002/F029 Patka obrubovací - picot XC1965002 /F029 Kód: XC1965002
Skladem
Patka obrubovací - picot XC1965002/F029
488 Kč
Detail
Patka quiltovací talířová plastová XE0766001 Patka quiltovací talířová plastová XE0766001 Kód: XE0766001
Skladem
Patka quiltovací talířová plastová XE0766001
336 Kč
Detail
Patka quiltovací otevřená kovová XE0767001 Patka quiltovací otevřená kovová XE0767001 Kód: XE0767001
Skladem
Patka quiltovací otevřená kovová XE0767001
653 Kč
Detail
Patka teflonová XC1949052 /F007 Patka teflonová XC1949052 /F007 Kód: XC1949052
Skladem
Patka teflonová XC1949052 /F007
530 Kč
Detail
Bordurový rám 300x100mm XE8414001 Bordurový rám 300x100mm XE8414001 Kód: PRPBF1
skladem
Border frame 300x100mm PRPBF1 PR1000 XE8414001
6.655 Kč
Detail
RÁMEČEK 300x180 K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 EF76 RÁMEČEK 300x180 K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 EF76 Kód: XC8482152
skladem
RÁMEČEK 300x180 K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 EF76
3.159 Kč
Detail
RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 180 x 130 mm EF75 RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 180 x 130 mm EF75 Kód: XC8481152
skladem
RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 180 x 130 mm EF75
2.202 Kč
Detail
RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 100 x 100 mm EF74 RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 100 x 100 mm EF74 Kód: XC8480152
skladem
RÁMEČEK K V3,V5,V7,NV1500,NV4000 100 x 100 mm EF74
1.920 Kč
Detail
RÁMEČEK 260x160mm k V3,V5,V7,NV1500,NV4000 EF81 RÁMEČEK 260x160mm k V3,V5,V7,NV1500,NV4000 EF81 Kód: XC9763152
Na objednávku
RÁMEČEK 260x160mm k V3,V5,V7,NV1500,NV4000 EF81
3.159 Kč
Detail
BROTHER - Vyšívací rámeček EF92 (300x200 mm BROTHER - Vyšívací rámeček EF92 (300x200 mm Kód: EF92
Skladem
Rámeček vyšívací EF92 (300x200 mm
2.326 Kč
Detail
Stojí za pozornost
Vyšívací stroj JANOME MB-4 S Vyšívací stroj JANOME MB-4 S Kód: Janome MB-4 Doprava zdarma
Na objednávku
Vyšívací stroje Janome MB-4 S jsou kompatní jednohlavé 4-jehlové poloprofesionální…
118.144 Kč
Detail
Šicí a vyšívací stroj Husqvarna Diamond Royale Šicí a vyšívací stroj Husqvarna Diamond Royale Kód: Husqvarna Designer Diamond Royale Doprava zdarma
na dotaz
Kombinovaný šicí a vyšívací stroj Designer Diamond Royale má velkou interaktivní…
199.900 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 130.411 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.