Domů / COVERLOCKY / Coverlocky - BABY LOCK
Šicí stroj BLIND HEMMER BL 101

Šicí stroj BLIND HEMMER BL 101


Žádné hodnocení. Kód: BL 101 Doprava zdarma
Šicí stroj BLIND HEMMER BL 101
Dostupnost: Skladem
15.990 Kč
 
SPOČÍTAT SPLÁTKY
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Šicí stroj BLIND HEMMER BL 101

Model BL 101 je ideálním pomocníkem a skvěle se doplňuje s Vaším stávajícím šicím strojem. Využijete jej při šití i opravách oděvů. Jednoduše a rychle ušijete zcela „neviditelný“ steh.

Lemuje i úplety a pružné látky.
Vytváří zcela „neviditelný“ steh.
Plynulá regulace hloubky prošití.
Plynulá regulace délky stehu.
Funkce „SKIP“ – šití ob jeden steh.
Úzké volné rameno.
Vestavěná lampa osvětluje pracovní plochu.
Snadné a rychlé spojování quiltů.
Používá standardní snadno vyměnitelné jehly.
Lehký a přenosný, váží méně než 5 kg.

Nekupujte zajíce v pytli! My Vám prodáme šicí stroje BABY LOCK za internetovou cenu a ještě Vám je zdarma předvedeme, odborně vysvětlíme - to je náš standard.

Nemůžete si vyšetřit čas k návštěvě naší kamenné prodejny? Nevadí! Pokud si šicí stroje BABY LOCK objednáte v našem internetovém obchodě, před odesláním je důkladně přezkoušíme, seřídíme a překontrolujeme kompletnost příslušenství.  Zákazník tak od nás obdrží šicí stroje BABY LOCK pouze v bezvadném stavu. Z našich mnoholetých zkušeností máme ověřeno, že se tímto způsobem předchází zbytečným následným reklamacím.

Navštivte náš e-shop  www.sici-stroje.eu  nebo kamennou prodejnu Šicí a vyšívací stroje, Komenského 882, Slavičín. Bezproblémové parkování.

Novinka - jediná značka šicích strojů v ČR a SK, která nabízí SERVIS DOOR TO DOOR - využijte této nabídky a zapomeňte na problémy s opravou v době záruky. V případě poruchy jednoduše zavoláte na servisní linku, sdělíte závadu a potom jen čekáte, kdy si stroj od vás vyzvedneme, opravíme a s malým dárkem pošleme zpět na vaši adresu.  A to vše zdarma. Podmínky této záruky neleznete zde.  Díky této službě ušetříte v případě problémů nemalé prostředky.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.