Domů / SUPER ZÁRUČNÍ SERVIS
Odběr novinek

SUPER ZÁRUČNÍ SERVIS

Vážení zákazníci,

jako první v České republice a na Slovensku si vám dovolujeme nabídnout pro šicí stroje Lada, Janome, Brother, Pfaff, Veronica, Baby Lock, Husqvarna, Elna, Gritzner, Veritas, Bernina, Bernette, Toyota, Bobin, Merrylock, Singer  a TEXI speciální zvýhodněné podmínky záručního servisu, tzv. SUPER ZÁRUČNÍ SERVIS - nejkomfortnější formu vyřízení záruční opravy, která zahrnuje vyzvednutí stroje u vás doma, jeho opravu a odeslání zpět k vám na naše náklady.

Protože kvalita strojů Lada, Janome, Brother, Pfaff, Veronica, Baby Lock, Husqvarna, Elna, Gritzner, Veritas, Bernina, Bernette, Toyota, Bobin, Merrylock, a TEXI je opravdu jedinečná, nabízí internetový obchod www.sici-stroje.eu  exkluzivní podmínky na záruční servis. Když nakupujete šicí stroje Lada, Janome, Brother, Pfaff, Veronica, Baby Lock, Husqvarna, Elna, Gritzner, Veritas, Bernina, Bernette, Toyota, Bobin, Merrylock a TEXI u nás, již nemusíte pátrat, kde je nejbližší záruční servis. V případě poruchy v záruční době stačí jednoduše zavolat na zákaznickou linku +420 571 118 826, sdělit potřebné údaje a nachystat stroj pro přepravu. O více se starat nemusíte!

Stroj si u vás vyzvedne přepravce, zdarma jej odveze k nám, zdarma jej opravíme a zdarma přivezeme zpět v co nejkratší době.

Podmínky pro udělení statusu SUPER ZÁRUČNÍ SERVIS:

  • Stroj musí být zakoupen v naší prodejně nebo na našem e-shopu www.sici-stroje.eu
  • Stroj musíte provozovat na území Česka nebo Slovenska (na vašem letním sídle na Bahamách stroj opravdu vyzvednout nemůžeme)
  • Stroj musí být předán kompletní v originální krabici s originálními vnitřnímu vycpávkami, které garantují nepoškození přístroje, stroj musí být zaslán s kompletním příslušenstvím pro případ odzkoušení (zejména pedál, kabel atd.). Chtěli bychom vás poprosit, abyste originální krabici někde uschovali a pro případ posílání do servisu využívali, vyhnete se nepříjemnostem, kdy stroje zabalené v novinách v bedně jsou někdy poškozeny a dopravce pokud není krabice mechanicky protržena a je jen zdeformována nechce uznat poškození v rámci reklamace.
  • SUPER ZÁRUČNÍ SERVIS se vztahuje na všechny šicí stroje Lada, Janome, Brother, Pfaff, Veronica, Baby Lock, Husqvarna, Elna, Gritzner, Veritas, Bernina, Bernette, Toyota, Bobin, Merrylock a TEXI (s výjimkou Janome Sew Mini a Janome MB-4) zakoupené od 1. června 2011 (v Česku) nebo od 18. srpna (na Slovensku)

Postup při vyřízení záruční opravy v režimu SUPER ZÁRUČNÍ SERVIS

  1. V případě poruchy šicího stroje v záruční době si připravíte záruční list nebo fakturu se všemi údaji.
  2. Na zákaznické lince +420 571 118 826 nahlásíte typ závady. (V případě, že servisní technik zjistí, že se jedná o banální závadu a lze ji snadno odstranit ve spolupráci s vámi, může vám pomoci bez zbytečné přepravy stroje)
  3. Dohodnete se servisním technikem čas, kdy může přepravce stroj vyzvednout, a přesnou adresu, kde bude stroj připraven (u vás doma, v zaměstnání, u sousedů nebo příbuzných) 
  4. Nahlásíte vaši adresu, e-mail a telefonní kontakt, na který vám bude volat přepravce. 
  5. Stroj zabalíte do původní krabice s originálními vycpávkami, přiložíte záruční list (nebo jeho kopii) a fakturu a v dohodnutém čase jej předáte dopravci. 

V případě, že nebudete zastihnuti na adrese, která byla dohodnuta, nebo nebudete k zastižení na udaném telefonním čísle, nebo nebudete schopni se dohodnout na termínu předání, nemá toto vliv na záruční opravu stroje, ale musíte sami zajistit dopravu šicího stroje k nám na vaše náklady. Doprava zpět je v případě uznané záruční opravy opět zdarma. 

V případě, že není oprava stroje posouzena jako záruční, budete o tomto neprodleně informováni a budete upozorněni na cenu mimozáruční opravy včetně dopravného do místa určení. Pokud z nějakého důvodu nebudete souhlasit s cenou za opravu, bude vám stroj zaslán zpět na vaše náklady.